Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két egészséges ember...

Ha két egészséges ember együtt van peteéréskor (pozitív és negatív ovulációs tesztes napon), miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 Egészséges embernél is kb. havonta 30%, hogy összejön a baba....valakinek elsőre sikerül, valakinek nem. Embere válogatja.

Egy 26 hónapja próbálkozó

2009. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Attól,hogy van peteérésed,és egészségesek vagytok nem minden esetben jön össze a baba.Szerintem még 30%esélye sincs.A párod spermáját megvizsgálták már? A szakirodalom 6-12 hónap próbálkozást javasol,és utána ha nem sikerül fel kell keresni az orvost!

Légy türelemmel,ha minden rendben van akkor fog jönni a baba!

2009. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
lehet, hogy gyakran vagytok együtt, vagy csak apa fürdött előtte sokat melegben, esetleg sok a stressz, cigi, vagy valamilyen más környezeti ártalom, lehet, hogy bújkált valamelyikőtökben az influenza, és lehet, hogy csak a véletlenen múlt. az nagyon klassz, hogy egészségesek vagytok és minden rendben, együtt tudtok lenni amikor kell, így tényleg csak pár hónap és szinte biztos, hogy lesz gyerek. gondoljatok erre, ne arra, hogy nem sikerült elsőre, szerintem hamarosan összejön. Drukkolok!
2009. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
sokat görcsölsz rajta.
2009. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is kérdeztem egyszer, de nem kaptam fizikai választ. Csak egy válaszoló mondta egyszer, hogy a stressz termel valami olyan hormont, ami akadályozza a teherbeesést, ha jól értettem. Ez nekem is magas! Ott van az a szép, jól megérett petesejt. Megvolt az aktus, a hím ivarsejtek nem pusztultak el a savas hüvelyben, hanem beértek a méhbe. Majd szépen továbbúszkálnak, néhányan eltévednek, de a többi megtalálja a petevezetéket, és elér a petesejtig. Mit nem lehet akkor azon megtermékenyíteni? Ez számomra is felfoghatatlan.
2009. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Mindketten egészségesnek hittük magunkat. Végül kiderült, hogy mindennek ellenére nekem bizony igencsak meg van zakkanva a hormonháztartásom :-( úgyhogy sajnos, nem biztos, hogy aki egészségesnek képzeli magát, az is :-( én sem voltam az :-(
2009. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!