Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Uzsokiban mennyibe kerül most...

Uzsokiban mennyibe kerül most egy magánszoba? Mit tartalmaz (külön fürdő, Wc, esetleg tv)? Apuka bent alhat? Nagyon félek a kórházi léttől. A szüléstől nem, de attól, hogy bent kell lennem 5-6 napot. Rettegek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, a kérdésre nem tudom a választ, de azért általában nem kell 5-6 napot bent lenni, ha nincs gond. 3 nap a protokoll szerint.

És amúgy meg azért na... felnőtt ember vagy, nemár, hogy 3 napig ne találd fel magad egy idegen helyen. Mi olyan félelmetes egy kórházban? Mindenki más is épp úgy lesz vele, hogy szíve szerint menne már haza, de azért egy kórház nem olyan borzalmas hely. Tényleg nem értem, mi az, amitől annyira félsz.

2011. júl. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
megértelek kedves kérdező,hétfőn befeküdtem csak kedd éjjel született meg a fiam és vasárnap jöhettünk ki mert pénteken besárgult,rendesen belebetegedtem,hogy bent kell lenni,bezártság érzetem volt,magányos voltam,hiányzott a férjem bunkók voltak semmit sem segítettek,miattuk nem tudott a fiam az első 3 hétben szopni,nagyon szenvedtem,kijött rajtam a depresszió és most 2 hónapos a fiam és még nem múlt el teljesen,engem nagyon megviselt a dolog,sztem érdeklődj mindenképp mielőtt befekszel,a agyereknek sem jó ha az anyja feszült,szomorú,nem érzi jól magát
2011. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem az Uzsokiban szültem, vidéken, de a következő babánál igen is meg fogom válogatni.

Bunkók voltak, egy folyosón volt a férfi sebészettel, császár után voltam, könyörögtem hogy cseréljék ki alattam a lepedőt mert látogatás lesz, rám sem bagóztak.

Kórháza válogatja, mindennek járj utána, és ha negatív tapasztalatokat hallasz igenis megéri a magánszoba. Én két hetet voltam bent, mert két naponta indítgatták oxitocinnal, 42-ik hétre szültem, + beteg lett a fiam, amiről csak akkor szóltak amikor már össze voltam csomagolva hogy jöhetünk haza, mert a csecsemős nővér nem tájékoztathat a gyerek állapotáról. Egy nap intenzív + 3nap branüllel a fejében.

Ha minden oké lesz 3 nap múlva otthon leszel.

2011. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem azt mondták az Uzsokiban, hogy mindenkinek 5 teljes napot kell bent lennie és erre jön rá az ha valami gond lenne. Sajnos kicsinek sokat voltam bent, mert kruppos voltam amit sikerült kinőni. Volt olyan, hogy 2 hét kórház 2 nap otthon utána rohammentővel vissza újabb 1 hétre aztán végre hazaengedtek délelőtt és délután újra jött a mentő! :( Szóval ezért félek, meg sajnos sok rokonom halt meg kórházban és valahogy nekem a kórház egy kicsit összefügg ezzel. Tudom, hogy ez az élet rendje, de ...na mindegy félek!
2011. júl. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!