Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hát nem felháborító ez a...

Hát nem felháborító ez a videó? Ha egy ilyen videó felkerül a netre, akkor megkeresik a családot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok szörnyűség van nap mint nap a világban, de nekem valahogy úgy tűnik, hogy még büszkék is azok, akik készítették ezt a videót!nagyon kiakadtam mikor megnéztem!

[link]


2009. máj. 9. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

szia!


Ez nagyon durva!!!! 10 másodpercet néztem belőle, de sokk :(((

2009. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ugye???!!!De hogy lehet ilyet föltenni a netre?Vagy ha már fönt van, akkor remélem az illetékesek csinálnak valamit!!!És elveszik a családtól a kislányt!
2009. máj. 9. 21:17
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Bakker! Ez gyomorforgató!

Atya Isten! Az ilyen családot börtönbe!

Borzasztó!

2009. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan nem nézek bele, mert a lelkemnek most nem hiányzik, de nem lehet vhogy jelezni ezt a rendőrségnek vagy gyermekvédelemmel foglalkozó szervezeteknek? Pl. elküldeni nekik a linket.
2009. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs hogy lehetne, de azt kéne.Csak sajnos úgy tudom Romániában nem nagyon foglalkoznak az ilyenekkel,de javítsatok ki ha tévedek, és ha van valaki aki megnézi ezt a videót és tudna valamit tenni, vagy intézkedni, akkor tegye meg!!!
2009. máj. 9. 22:14
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ezek nem normalisak! Nincsenek szavak erre a linkre, ez borzalom.

A szuloknek egyertelmu borton jar.

2009. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Adnátok annyi info-t, hogy milyen jellegű az anyag? Bántalmazás vagy pedofília, ilyesmire gondolok. Megküldeném a linket magyar gyermekvédelmis szervezeteknek és megkérem őket h vegyék fel a kapcsolatot a megfelelő román szervekkel. Csak tudnom kellene, milyen jellegű gyermekvédő szervezetnek küldjem, mert elég sokféle van.
2009. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pontosan! de szerintem nem is szülő az ilyen!
2009. máj. 9. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem merem megnézni, csak ha nagyjából tudom miről szól. Miről szól?
2009. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

"3 éves bukaresti kislány cigizik" ez a címe.

Az Országos Gyerekjogvédelem illetékesei nem tehetnek semmit sem az ügyben, mivel a videón csak a kislány látszik, így nem lehet a családot beazonosítani.

2009. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!