Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhát adtok ovis...

Milyen ruhát adtok ovis fényképezésre a kislányotokra?

Figyelt kérdés

Érdekelne, ki, hogyan öltözteti fel ilyenkor a kislányát.

Van nagyon szép pink szatén pörgős ruhánk, szatén hagymaaljú. Igaz rövidujjuak, de bolerót adnék hozzá. Túlzás lenne? Vagy fodros bordó bársonyszoknya fehér kötött kardival?


2011. nov. 15. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én mindenképpen nagyon csinossan.

ha van idöd és betudsz menni akkor akár gondolom 2-3 sorozatot is lehet csináltatni.

habár mi járunk minden évbe fotóshoz, de én ott többször átöltöztetem. apát is. én szeretem a jó képeket, és mindig jó ajándék valakinek.

2011. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából mit? Fényképet nem tudnál feltenni? Túlzásba sem akarom vinni, ezért érdekelne.
2011. nov. 15. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy szép bordó blúz, fekete kordbársony nadrággal. Más kislányok is is hasonlóképpen voltak öltöztetve. Én szatén ruhát azért nem adnék rá. Inkább a bársonyszoknya.
2011. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elsö vagyok


nem az számít csak ám hogy milyen ruha van rajta hanem milyen stílusu képeket tud a fotós.


ahogy mondtam mi minden évben fotóshoz járunk és ö nagyon profi. 9 hósan voltunk elöször és iszonyta forróság volt a végén pelenkába volt csak és mivel úgy nagyon jól elvolt úgy tettük be a fotózás közepére és szuper képeket csinált.


adhatsz rá nagyestélyit is ha béna a fotosó csak egy átlagos képed lesz.

adhatsz alá egy fehér kispolót vagy blúzt.


ha van idöd csináltass több képet.

modnjuk az ovis képek mindig olyan egyformák semmi ötlet nincs benne, csak gyors kattíntás, aztán beszedni a pénzt.

2011. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, mert nektek lesz a kép, ahogy te gondolod.

Igaz nekem fiam van, 5 éves és farmer volt rajta egy kockás pulóverrel, de ő ezt is túlzásnak érezte és kiöltözésnek. Végig azt mondta, ezt nem gondolod komolyan. és kérdeztem mégis mi enne számodra megfelelő, hát a játszós melegítő meg egy agyonnyúzott,kedvenc póló.

Jó a lányok alapból szeretnek csinosak lenni, de kérdezd meg az ő véleményét is, és azt vegye fel amiben nem feszeng, jól érzi magát.

A rövid ujj sem számít, mert mondjuk én magam vittem le őket, de megkérheted aki lekíséri,hogy rövidujjúban fényképezzék aztán öltöztessék át. Van fűtés, azalatt a pár perc alatt nem fázik meg rövidujjúban.

2011. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nincs gond a lánykámmal, nagyon szeret öltözködni :) Nem kell menni ki, mert az ovi egyik termében rendezik be a fényképezőst. Megegyezik az ízlésünk, mindent szeret, amit veszek neki. :) De még mindig nem tudok dönteni. Persze, nekünk lesz, meg azért a mamáknak, stb, de azért szeretném, ha nem mindennapi lenne.

2011. nov. 15. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzás, amit írtál.

Egy szép blúz, mondjuk kantáros, hímzett bársony, vagy farmerszoknyával.

Én ezt adnám rá.

2011. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Akkor letettem a két szatén ruháról!:)
2011. nov. 15. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig most akartam írni, én a szatént választanám. Ha különlegeset szeretnél és a lányod is szeret öltözködni.

Én ugyanúgy nem öltöztetném alul sem, mondjuk azért, mert az olyan gyerekek mint az enyém melegítőben állnnának oda.

Oké egy ünnepségen számít,miben van a többi gyerek, de egy fényképezésénél sem az nem számít ha alul, sem az ha túlöltözteted. Csak egyedül a saját gyereked számít, ez tényleg az az alkalom. És ha nagyon csinos a szaténban, akkor azt választanám, mert tényleg odaadod a képeket a családban, legyen olyan, mint egy kis hercegnő.

2011. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legszebbet ad rá ami otthon van.Nálunk múlthéten volt a fényképezkedés és ami rajta volt:

Hófehér saját anyagába hímzett (nagyon szép)szoknya.Alul hófehér tüll.Anyósom kikeményítette, úgy állt ahogy illet.Hozzá madéra csipkés felső (rövidujjú)

Haja le volt engedve, kicsit feltupíroztam hátul haját és hófehér strasszos virágos hajpánt volt a hajába.

DE a többi kislány is nagyon csinos volt.Meg persze voltak egyszerűbbek is.De a többség ki volt öltözve.

2011. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!