Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 napja volt missed ab-om....

5 napja volt missed ab-om. Normális, ha vérzés csak első nap volt, aztán 3 napig csak barnás folyás, most az 5. napon megint kevés, de piros színű vérzésem van?

Figyelt kérdés
A doki mondta,hogy változó intnzitású lehet a vérzés,egyik nap több,másik nap kevesebb,de megijedtem,hogy pár nap barnázás után most megint piros és kicsit több is,olyan,mit amikor a menses 3. napján csökken a vérzés mennyisége,szóval nem túl erős.Lehet,hogy tegnap a házimunkával túlerőltettem magam?Meddig tart a tisztulási folyamat a méhben,meddig normális a vérzés?
2010. márc. 8. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, hogy neked is át kellett élned...

Nekem ősszel volt missed ab-om, utána szinte nem is véreztem. 2 hétig voltam úgy, hogy néha egy kis barnázás, néha pirosabb, de összességében nagyon kevés volt, de szépen rendbe jöttem utána. Szerintem nincs semmi gond, pihenj sokat ha tudsz.

2010. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos manóm van,nem sokat tudok pihenni mellette.Remélem nincs gond,félek a szövődményektől.Neked nem fájt a hasad?Én néha érzem,nem vészes,de tény,hogy néha fájdogál.
2010. márc. 8. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első 2 hétben sokat fájt a hasam, nem vészesen, de azért éreztem. Ha nem görcsölsz és vérzel nagyon, akkor nincs baj, szerintem.
2010. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hívtam a dokit,azt mondta,hogy 7-10 napig belefér a vérzés a regenerálódásba.Szerinte többet kéne pihennem.Hát ez nehéz egy ördögfióka mellett,de megpróbálok lazítani.Köszönöm a segítségedet!Minden jót!
2010. márc. 8. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!