Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha várandósan fogászati...

Ha várandósan fogászati kezelésre van szükségem, azzal ártok a babámnak?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok várandós, csak tervezzük a tesót, de barátnőm 7 hetes és kiesett az egyik tömése. A doki azt mondta neki, hogy szerencsés lenne a 16-18. hétig várni. Addig tényleg szenvednie kell?
2011. nov. 21. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ÁÁ nem kell szenvedni, főleg ha fáj azonnal meg kellene, hogy csinálják, nekem a védőnő mondta, hogy csak 12.hét után menjek ha nem fáj mert utálják a hányós kismamákat:))) én szeptemberbe jelentkeztem be, októberre adtak időpontot, na akkor belenézett a számba, közölte van két lyukas, be kell tömni, mondtam neki, hogy tömje, erre decemberre adott tömésre időpontot..pff..mire megyek már 26.hetes leszek. Első gyereknék 11.héten voltam, rendbe rakták és kész, akkor azt mondták az érzéstelenítőtől nem lesz semmi gond.Nem is lett, remélem most is így lesz.
2011. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most megnyugtattál, ha baj lesz mehetek nyugodt szívvel. Akkor valószínűleg a hányós időszak miatt mondhatták neki, bár még csak hányingere sincs...

Köszönöm a válaszod és boldog babavárást.

2011. nov. 21. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi:).Igen a hányós időszak miatt szokták ajánlani a későbbi időpontot.Ha viszont fáj, kutya kötelességük az azonnali ellátás.
2011. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt jártam én is fogkezelésre,de nem csináltak röngtent és nem adtak semmilyen fájdalom csillapitot(markoltam is rendesen a széket).
2011. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!