Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből kell gazdálkodn...

Mennyi pénzből kell gazdálkodnotok fizetésig?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék a pénztárcátokban kutakodni, csak kíváncsi vagyok, hogy más kisgyerekes családok is ilyen szűkösen vannak-e ebben a fránya hosszú novemberben.
2011. nov. 23. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

1 héttel gyed/fizu előtt már elég szűkösen, de nem panaszkodhatunk. Tele a hűtő, van miből főzni, a gyerkőcnek is van pelus, tápszer bőven.

Szűkös lett a hónap, benne volt egy hétvégi vendégfogadás, egy nőgyogyó vizsgálat, az autó szervizeltetése is és még néhány apróság, amire nem számítottunk.

2011. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha konkrétumra vagy kíváncsi, mi 400000 Ft-ból gazdálkodunk egy hónapban, erre vagyunk heten. A gyerekek közül 2 pelenkás, egyikük speciális diétán van. Minimális a hitelünk, de mivel külterületen lakunk, csak autóval tudjuk megoldani a napi dolgokat, és a férjem is csak kocsival tud dolgozni menni. Így az utolsó hét fizi előtt nálunk is meglehetősen szűkös.
2011. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Jaja. Téli gumi, magasabb gázszámla, Erzsébet és Katalin napi ajándékok - volt bőven kiadás. Elég szűkösen vagyunk már. Kb 15 e Ft-ot kell beosztani, amiből még a Mikulást is meg kell oldani.
2011. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

nekem majd januártól lesz nagyon gáz a helyzet, eddig minden hónapban kaptunk 30 ezer kajajegyet januártól már nem. Nem tudom mi lesz,mert a 30 ezer kiesés az nagyon sok.


A hús az mostanra fogyott el, nyáron felvásároltam rengetek csirkét 600 ft darab áron, 2,5 -3 kilosak voltak, azokat szépen beraktam a fagyasztóba így húsra nem volt gond hónapokig. Sajnos most a telepen nincs csirke így azt is venni kell.

Zöldséget úgyszintén a kertbe termesztettem azt se kellett venni



De reménykedek, hogy majd jobb lesz.

2011. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
En mar egy hete hitelkartyabol vasarolom a szukseges dolgokat. Pedig kulfoldon elek ahol allitolag "kolbaszbol van a kerites". :))) Meg szerencse, hogy itt nincs mikulas, sem teligumi, sem nevnap. :) De a Karacsony meg rohamosan kozeleg. 21 honapos a fiam.
2011. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban 16500 maradt a csekkek befizetése után,ebből kellett pelenkát..stb venni,megélni úgy,hogy a fagyasztó,üres,a kamrában is csak 10 csomag pörkölt tészta volt. Szerencsére tegnap kaptuk a gyermekvédelmit- 17400,így ma egy gázpalack csere belefér,meg másodikáig elleszünk. :-)

Nálunk minden hónap máshogy jön ki,van hogy ennyi,van hogy kicsit több marad.. hogy jövőhónapban mennyi lesz,azt még eztán tudjuk meg!


Üdv: 3gyerkőcös

2011. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
400 000 Ft? Azt én is szívesen venném. Nekünk 200.000 van, és 4-en vagyunk rá. Hó végén már nem nagyon van pénz. Nem tudom, hogy a karácsonyt is hogy fogjuk megoldani.
2011. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
A 400000 Ft-nál azt is olvastad, hogy 5 gyerekre kell beosztani? Hidd el, hogy így nem is olyan sok, főleg ha azt vesszük, hogy muszáj 2 autót használni (5 km-re van a falu), 2 pelenkás van, diéta, gyógytorna, egyéb olyan dolgok, ami egy faluban/városban élő családnál nem jelent költséget. Nem akarok én sírni, mert annyira nem vészes a helyzet, amíg van mit enni, és nem kapcsolják ki az áramot. Inkább azt próbáltam megfogalmazni, hogy ahol család van, bármennyi pénz elmegy.
2011. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed ugye, hogy mennyi maradt hónap végére?


Kb. 20.000 Ft-unk lehet még. Egy hétre még pont elég lesz, (remélem) nem tervezünk nagyobb kiadást.

De ha mégse lenne elég, van mihez nyúlni

2011. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk kb.240ezer ft-ot(ebből 40ezer a gyes+családi) kell beosztanunk havonta,de 90ezer ft az albérlet és 65ezer ft a kocsitörlesztő,utána még a telszámla ami mindig 10-15ezer ft és még akkor pelenka,1 gyerekünknek ruhák,mikulás,karácsony.Ja,és sajnos dohányzunk is férjemmel,de valahogy mindig kijövünk vhogy:)
2011. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!