Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktál félni a holnaptól?

Szoktál félni a holnaptól?

Figyelt kérdés
22 hós a kisfiam és van, hogy tartok ha egész nap kettesben kell lennünk. Nagyon rossz evő, hogy mit adok neki egész nap. Néha nehezen alszik el napközben és mostanában este is és sokszor már fáradt vagyok vele "harcolni". Szoktál így érezni? Vagy én miért érezhetek így? Olyan rossz.
2011. nov. 23. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy egyedül. Én is sokat gondolkozom ezen, hogy talán rossz anya vagyok, de már annyira belefáradtam az egész napos hisztizésbe, annyira akaratos, semmit nem eszik...ma megevett 1db müzliszeletet. Egész nap!!!Se tej, se tápszer, semmi más.És ez így megy minden nap. Ő is 22hónapos és kisfiú. Ami még plusz nálunk, hogy itt a 4hónapos öccse is. Vele mondjuk semmi baj, ő nagyon jó evő, jó hangulatú baba. Szerintem elcsesztem a nagyobbat, túl elkényeztettem. Jó tudni, hogy vagyunk még hasonló cipőben többen is. Te mit teszel, hogy többet egyen?? Vagy mivel foglalod le, mert nálunk nem akar sem mesét olvasni, sem rajzolni, semmit.
2011. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most az autók a menők nála, azokat tologatja. Tűzoltó, kukásautó, billencs... Több kisebb, nagyobb autója vank már. 1-2 könyvet szeret igazán, azokat nézegetjük és ő is mondja a saját szavaival, hogy miket lát. Ha nyűgös, akkor mesét néz. Bogyó és Babóca, Gyerekdalok és Postás Pat, csak ezeket szereti. De szerintem ezek aranyos, jó mesék. De sokat lóg rajtam, pl. egy mosogatást nem tudok végig megcsinálni. Nálunk leginkább úgy eszik, ha közben mesét néz, ez van. Sokszor nehéz eldönteni, hogy most hány féle kajával kínáljam, vagy most akkor éhezik-e, ha nem eszik, ugye igazán ezeket még nem jelzi.
2011. nov. 23. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
A rajzolás kb. 2 ábárig és 1 firkálásig érdekli. A mamáéknál szeret nagyon, mert ott lesik, hogy mikor és mit szeretne játszani, ott van bent is hinta, mert most olyan fázós is lett a drágám, annyira nem szeret kint lenni.
2011. nov. 23. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
óh persze csak én nem a holnaptól hanem minden regel mikor jön ébreszteni hogy ana gyeje!!akkor döbbenek rá hogy Úr isten megint egy hosszú nap lesz.Nekem 2,5 évs sose volt jó evő de talán kcisit már változott de sokszor hü..ét csinál belőlem.Pl anya éhes a baba!mondja erre mit kérsz??Amit kér megcsinálom és alig eszi meg.Nálunk is kiraktam az étkezőbe egy Tv-t hogy mindegy mit csinálsz csak egyél normális kaját!!Nézzük a Minimaxot,reggel,délbe,este.Vagy rajzol közbe vagy építőkockázik vagy futkozik én meg megyek utána a katonákkal.Na most azt ne írja vki amit szoktak nekem hogy ő ugyan nem futna majdha éhes megszi.1 napig bírja kaja nélkül próbáltuk.Csokit csak ebéd!!után kap.(Kinder csoki)azt úgy ahogy eszik mivel reggeli szinte csak pár falat.Gyümölcs szóba se jöhet meg sem eszi:(Katasztrófa.Vacsi meg szó szerint fél 3/4 6 fele neki kell állni hoyg fél 7 re végezzünk.Apósékkal együtt lakunk és a híradó szent és érthetetlen ilyenkor meg nem hiányzik a gyerek hiszti.Mellesleg nagyon eleven egy kissrác ha lehetne a csilláron lógna.De ez van talán kinövi,talán én kerülök zárt osztályra nem tudom mi lesz a vége,de már jó lenne változtatni.Én se érzem rossz anyának magam ettől csupán olyannak aki kicsit kimerült és jó lenne 1 hét gyerek nélkül.
2011. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én ettől nem tartok, hogy kettesben kell lennünk, mert mindig kettesben vagyunk :D

én rosszabb vagyok, mert miközben tök jót játszunk, felpillantok az órára és már számolom is, hogy pl. már csak 3 óra és altatás... :) és olyan rossz, úgy szégyellem magam :S


kimentek azért minden nap 1-2 órára? és persze gyalogol a nagyfiú? mi ha elsétálunk a boltba meg vissza ami kb. 1 óra, bezabál minden ételt, főzeléket is, bármit :D majd egyedül lefekszik aludni!

2011. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!