Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ALTATÁSOS ÁTJÁRHATÓSÁGITÓL...

ALTATÁSOS ÁTJÁRHATÓSÁGITÓL miért kell félni? Mik a kockázatok?

Figyelt kérdés
Nekem most javasolta az orvos, de azt mondta, hogy csak akkor,ha nem ellenzem, mert sokan nem vállalják be az altatás miatt. Ha jól tudom, egy mellplasztika is altatásban zajlik és oda dalolva mennek a nők! Miért félnek ettől? Nem értem ...
2011. okt. 18. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Maga az altatás veszélyes! Gyerekkorban állítólag annyira nem, viszont felnőtt korban igen. És sokan vannak akik ezért nem vállalnak bizonyos műtéteket (és most itt nem az életmentő műtétekre gondolok).
2011. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell/szabad félni! Engem 1 hete műtöttek és minden rendben ment. Szerintem nyugodtan vállald be.
2011. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én biztos ébren többet nem csinálnám végig !!!!!!!!
2011. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kell altatásban végezni? 10 perc az egész és simán kibírható, pedig nekem két emeletet kellett másznom le a röntgenig,miközben bennem volt a feltöltött folyadékos cső. Utána egy óra pihi és gyalog mentem haza. Az altatás mindig kockázatos. Tök felesleges 10 perc kellemetlen tompa nyomás miatt altattatni magad!
2011. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
11:13, amiről te írsz, az más. Ez egy komplexebb vizsgálat, ami több mindent kimutat és bibi esetén rögtön be is tudnak avatkozni. Nem 10 perc, hanem 30-40.
2011. okt. 18. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
11:13 vagyok. Ja, ezt nem tudtam, bocsánat. Akkor szerintem vállald be, végül is mindent a babáért!!! Sok sikert hozzá és kitartást!
2011. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Boccs hogy belekontárkodok a kérdésbe!


Kedves 11:13-as beíró,melyik kórházba csinálták neked ezt,mert én pont így jártam....

2011. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező akkor nem laparoszkópia lesz neked? Mert nem mindegy. Csak szeretném tudni mert én még csak HSG-ről és Laparoszkópiáról hallottam. Ezt utóbbit amit altatásban csinálnak én sem szivesen vállalnám be de ha tényleg fontos akkor igen. De legtöbbször előtte HSG-t csinálnak és ha nem egyértelmű vagy van vmi összenövés amit nem tudtak kontrasztanyaggal megnyitni azután jön a Laparoszkópia.
2011. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, laparoszkópiáról írok, csak egyszerűen akartam fogalmazni. Nekem a Debreceni Klinikán mondták, hogy ott már nem csinálják a HSG-t mert csak 50%-ban megbízható és az kevés. Ajánlottak egy kis vidéki kórházat - amiben én egy cseppet sem bízon a rossz híre miatt - hogy ott még csinálják ezt az eljárást, és ha nem vállalom a lapart, akkor menjek oda először. Én a Klinikában maximálisan megbízom és elfogadtam ezt az orvosi véleményt.


Talán időt akar spórolni az orvosom, de nem nagyon erőltette a vidéki másik megoldást ... És a megbízhatóság ..?

2011. okt. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!