Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kreatív, jól ötletelő Anyukák!...

Kreatív, jól ötletelő Anyukák! Ti mit adtok a nagyszülőknek ajándékba?

Figyelt kérdés

Nagyszülőknek szeretnénk ajándékba valami nagyon ötletes szép dolgot,a párom és az én szüleimnek.5000-5000ft-unk van rá.Tőletek mindig olyan jó ötleteket szoktam kapni...:)

Előre is köszi!!!


2011. nov. 24. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak olyat tudok ami sokkal kevesebből jön ki:

só-liszt gyurmából kb. 10*10-es vékony lap és rá a gyerkőc kéz vagy talp lenyomata.


Fakopáncs oldalán rendelhető színes, mesés képkeret, 350 ft, bele a gyerkőc képe.

2011. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az nem baj ha olcsóbb :)))

Nagyon köszönöm az ötletet,megnézem...

2011. nov. 24. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fényképes naptár, bögre, póló, párnahuzat...


sóliszt gyurma - kézlenyomat

temperából kézlenyomat (beleragasztva szép képeslapba)

2011. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én egy ilyen lámpát.Nekünk is van,és tényleg nagyon jó.Áramszünet esetét is olyan mintha lenne világítás,nagyon jó a fénye.Szerintem dekoratív is,és tényleg olyan mint a régi viharlámpák,de mégis modern.

Szerintem a nagyszülők meg kifejezetten örülnek neki,mert az ő idejükbe volt ilyen lámpa. :))

2011. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 22 honapos, a bolcsibe sajat diszitesu mezeskalacs hazikot csinalnak es ezt fogjuk a nagyszuloknak adni. Szinten szedtunk fel a hetvegen sok fenyotobozt es ezekbol keszitunk nekik sajat keszitesu fenyofakat mindenkinek 1 darabot. Mar le is fujtuk oket csillamporral es varjuk, hogy jol megszaradjanak aztan feldiszitjuk. A hozzavalo mini diszeket hobbi boltban lehet venni par szar forinter egy nagy csomagot. A kis ajandekokat a fa ala szinten hobbi boltba lehet venni 50 db. van egy zacsiba. Mi nagyon szeretunk sajat keszitesu ajandekokat adni. :)


Az otlet innen szarmazik: :)

[link]

2011. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szuper!!!Köszönöm:)

Jöhet még!!!!

2011. nov. 24. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

17:40

Ez fantasztikus, ezt mi is megcsináljuk!!!!!!

2011. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ilyen pici díszeket hol veszek?????
2011. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez baromi jó !!! bár én nem vagyok anyuka, ezt én is megcsinálom!

én mondjuk régebben karácsonyi ablakmatricát csináltam: ez egyszer nagyobb kiadás (ha jól tudom 600-1000 Ft körül vagy 1 üveg) de sokáig minden alkalomra jó.

vagy naptárat

2011. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A tobozokat milyen alapra ragasztjátok?
2011. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!