Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan tervezzük azt hogy egy...

Hányan tervezzük azt hogy egy kisbaba érkezését adjuk ajándékba a nagyszülőknek? Ezt hogy közlitek?

Figyelt kérdés
azokat is kérdezem akik még majd most várnak a csodára,és olyanokat is akik már terhesek de a nagyszülők még nem tudják,vagy a napokba tudtátok meg a csoda érkezését.
2010. nov. 19. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hat nekem most mult el a mensim, es en nagyon-nagyon tervezem, hogy ebben a ciklusban sikerul es akkor az lesz a meglepi karacsonyra a nagyszuloknek!!!Es persze nekunk is!!:-) Clostit es Duphastont szedek ebben a honapban...Clostit mar szedtem korabban is, de Duphaston nelkul es a mehnyalkahartyam tul vekony volt....majd meglatjuk, hogy a gyogyszer segit-e. En nagyon bizom benne!!! Sok sikert mindenkinek!!
2010. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem a nagyszülőknek, hanem a nagylányomnak szánnám...nagyon rég szeretne már kistesót.
2010. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve ezzel a gondolattal játszom, de sajnos még senkit sem tudtam vele meglepni. :(
2010. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem ma sikerült a teszt és Karácsonykor szeretnénk megmondani a szüleinknek :)

Nagyon nehéz magunknban tartani, mert anyósomék épp most hétvégén vannak itt vendégségben nálunk és kicsit feltünö lehet a folytonos összemosolygás, a nagy fáradságom és hogy nem koccintottam velük ;)

2010. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is gondolkodtam ha esetleg baba lenne jó lenne ezt karácsonykor elmondani a szülőknek, viszont a másik dolog meg hogy 12. hét előtt én még lehet félnék ezt így kijelenteni. de valószínű úgyis elmondanánk :D
2010. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ma teszteltem pozitívat és alig bírom magamban tartani!!!!!! De ez gyönyörű karácsonyi ajéndék lenne, ha addig meg bírjuk állni, de azt hiszem, h nem fogjuk :))))))))
2010. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi gondoltunk rá, hogy csak karácsonykor mondjuk el, de akkor már 19 hetes leszek, addigra már biztosan látszódna. Így előrébb hoztuk, és a 12 hetes UH-n kértem képet, erről csináltattam fényképet, és a kisfiunk odavitte a nagyszülőkhöz és közölte velük, hogy tesó. Mivel Ő még csak most kezdett beszélni, meg senki nem is számított a baba érkezésére, így eleinte nem is értették mit akar a gyerkőc. Volt nagy meglepetés. És öröm.
2010. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a páromat szeretném ezzel meglepni, de elég reménytelen a helyzet :(
2010. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!