Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsony! 8 éves ikerlányokna...

Karácsony! 8 éves ikerlányoknak ajándék?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok,mert nem tudom mit ajándékozhatnék a 8éves unokahúgainak és a szintén 8 éves unokaöcsémnek.Nehéz helyzet mert nekik aztán tényleg mindenük meg van és minden meg is kapnak.Így tehát a kicsi ajándékoknak már nem is örülnek.Valami tipp?
2011. nov. 28. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Most jelentek meg a "Color me mine" táskák. Ezek kiszínezhető táskák, kis hátizsák, adnak hozzá filctollat is. Egyforma dolgot kapnának, de mégis a saját ízlésük szerint dekorálhatják ki.

A kisfiúnak nincs ötletem. :(

2011. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik az ötlet csak nehogy "dedósnak" találják,hiszem már ők 2.osztályosok :))


A fiú nehezebb,neki végképp semmi ötletem nincs.

2011. nov. 28. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biztos valami Think Fun vagy Smart Games féle logikai játékot választanék, ezek mind értelmes, fejlesztő, "okos" játékok, leköti a gyerekeket, ugyanakkor nem "céltalan" dedós játékok, ezt biztos nem éreznék cikinek! Olyanokra gondoltam, mint pl. Chocolate Fix, Rush Hour stb.

Vannak fiús és lányos témájúak is, tuti, hogy találnál nekik valót!

Nézz körül pl. a magic-box.hu, vagy a compaya.hu oldalon.

2011. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!