Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves nem alvós babák anyukái...

Kedves nem alvós babák anyukái! Meddíg lehet bírni az éjszakai nem alvást (megszakított alvást)? Én 3 és fél hónapja csinálőm, de már nagyon fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
Van valami titka,megoldása a dolognak,hogy hogyan lehet túlélni?
2009. máj. 13. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én már 6 honapja igy vagyok és nem jöttem rá mit tehetnék
2009. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, lesz az még több is.. 8 hónapos a kicsink, azóta nem aludtam végig egyetlen éjszakát sem. Azt vettem csak észre, hogy hozzáedződtem idővel és már nem olyan kimerítő, mint amilyennek az első hónapokban éreztem. Kitartás! :)
2009. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kezemen megtudom számolni mennyi éjszakát aludtam át megszakítás nélkül(2-szer).Tényleg hozzálehet szokni és ha nagyon fáradt vagyok akkor együtt alszunk délben.

Kitartást!

2009. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban nagyon nehéz, együttérzek veled!

Az én babám 6,5 hós, eddig 4-szer aludta át az éjszakát, este 9-től reggel fél 6-ig.

Az első 4 hónap után már beletörődtem, valahogy könnyebben megy. Hozzászokott a szervezetem. Ha van rá lehetőség és már nagyon kivagyok, picit én is lefekszek vele napközben. Bár ez sajnos ritka.

Mindig arra gondolok, hogy amikor majd tini lesz, majd úgy kell kiimádkozni az ágyból...:)

2009. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok én nyertem!Fiam jövő héten lesz 4 éves és kb.másfél hónapja aludja át az éjszakát!Van mellé egy 21 hós lánykánk aki még 2-3-szor ébred inni!Most várjuk a 3. manónkat,remélem ő kicsit jobb alvó lesz.Szóval idestova 4 éve nem alszom!:)Talán még 4-et kibírok!
2009. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok,bár még nincs gyerekem...

A déli közös alvás egyébként a legjobb ötlet szerintem.Kerianyum kisfia izgága gyerkőc volt,aludni nemtudott délben,kerim pedig már annyira ki volt,hogy mondtuk neki adja ide nekünk fél napra,és mi elalatajuk.Hát úgy legyen:DA kissrác úgy bealudt az ágyamon velem együtt,hogy csak 3 órával később ébredt fel,ami egy 10 hónaposnál azért rekord.Vagy nem?:D

Lehet,hogy környezetváltozásra is szükség van.Próbáljátok meg egyszer nagyinál vagy nemtudom hol laktok,de mondjuk egy tiszta levegőjű helyen lenni,ahol nincs zaj és tiszta a levegő.Észak -Mo a legjobb választás ha megengedhetitek:)

2009. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapos korától általában végigalusza, de előtte egy rémálom volt, főleg az első 5 hónap:)
2009. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is durva volt az első 8 hónap, most két hónapja viszonylag jó (kop-kop-kop). Már csak 1x ébred meg éjjel, de vissza is alszik a betakargatás után. Szedj vitamint, főleg C-t, és ha alszik, akkor Te is pihenj. Nem muszáj aludni (én sajna napközben nem tudok), de olvass, tv-z, vagy ami kikapcsol. Esetleg hétvégén apu mehetne a pindurral sétálni, akkor nyersz egy órát...
2009. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nézzen bárki hülyének, de nekem a legnagyobb félelmeim között van a leendő gyerkőccel kapcsolatban ez a nem alvás dolog. elég nagy alvógép vagyok amúgy is.


és sok mindent nem tudok kezdeni a "most pihend ki magad"-féle jótanácsokkal, mert oké, most kialszom magam, akkor egy év múlva pihentebb leszek vagy mi?

2009. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,tanácsokat.

Nagyon úgy néz ki,hogy túl kell élni és reménykedni,hogy csak jobb lesz.(ugye a remény hal meg utoljára)!

2009. máj. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!