Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barnás pirosast pisiltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnás pirosast pisiltem megszakított aktus után. Lehetséges h teherbe estem?

Figyelt kérdés

Ma hajnalba titokba átjött a barátom,mert szüleim nem engedik..elkezdtünk csókolozni..és odaértünk h megtörténjen..de nem volt cotonom..és neki sem..beakarta rakni..de nem akartam nélküle..de egy váratlan pillantba berakta és mondta h nyugi megszakítja..megszakította..

nem tudtam lefürödni se,mert szüleim nem tudták h itt volt..és tudták h megfürdötem már meg minden..

most amikor hazaértem a suliból akkor elmentem pisilni és barnás pirosas félét pisiltem..utána megfürdöttem rögtön..

segítsetek nekem..most akkor teherbe estem??????? :'(

vagy mi van ilyenkor??? kérlek segítsetek..

normális emberek írjanak..előre is köszönöm :)


2011. márc. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne, terhes lettél és másnap már szültél is. Manapság nem tanítanak biológiát az iskolában? Szexelni persze van eszetek.
2011. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te milyen hülye vagy.. elmondod mi a retkes köze van annak h a húgycsövedböl barnàs pirosas cucc folyik?..


ha nem felfàzàs akkor húzzàl el dokihoz és figyelj oda bioszon... hàny éves vagy 11? :)

2011. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene még szexelned, ha nem tudod, hogyan működik a szervezeted. Ha véreset pisiltél, valószínűleg felfáztál. Ma hajnalban történt a megszakított közösülés, tehát ma még nem lehet semmiféle jele a terhességnek, pláne nem a barnás, pirosas vizelet. Ha nem hallottad volna még elégszer, akkor elmondom, hogy a megszakítás nem védekezés, akárhogy is bizonygatja az ellenkezőjét valaki. Tehát van esélyed a terhességre, de ezt leghamarabb kb. 2 hét múlva mutatja ki egy teszt. Ha nem akarsz még gyereket (és gondolom, még nem akarsz), akkor irány egy nőgyógyász, aki felírja a 72 órás tablettát. Inkább ez, mint egy abortusz néhány hét múlva.
2011. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hagyjátok szegényt békén parasztok!!!

Inkább jó tanácsokkal látnátok el nem pedig sértésekkel.

kérdező neked azt mondom,hogy:a testvéremnek is volt ilyen pár nap múlva el is múlik.Menj el nőgyógyászhoz,de ha szégyenlősebb vagy és nem akarod férfi nőgyógyásszal kivizsgáltatni magad akkor nő nőgyógyásznak mutasd meg.Kinga

2011. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!