Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg kötelező házasnak...

Tényleg kötelező házasnak lenni a lombik programnál? Nem elég az élettársi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
De, elég.
2009. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Örökbe fogadásnál kell házasság, lombiknál nem.
2009. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Köszi a lepontozást! :/


Eü. tv. 167. § (1) Reprodukciós eljárás házastársi vagy különneműek közötti élettársi kapcsolatban álló személyeknél végezhető el, amennyiben bármely félnél fennálló egészségi ok (meddőség) következtében a kapcsolatból természetes úton nagy valószínűséggel egészséges gyermek nem származhat. Élettársak esetén reprodukciós eljárás csak abban az esetben végezhető, amennyiben az élettársak egyike sem áll házastársi kapcsolatban.


Üdv,

egy jogász

2009. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, én is köszi a pontokat. Közeli ismerősök járnak hasonló cipőben, beültetésnél nem voltak házasok, amikor már minden remény elveszett, és az örökbe fogadásnál tartottak, akkor kellett összeházasodniuk.
2009. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, semmi gond! (válaszolva az üzidre :))

Van, aki pontozni jár ide... unatkozik. de irigylem.. :)

2009. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!