Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mivel foglalkoztatok...

Anyukák, mivel foglalkoztatok a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Vissza tudtatok oda menni? Vagy máshol dolgoztok azóta?
2011. nov. 30. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy gyárban dolgoztam mint operátor,de miután eljöttem (26 hetesen már nembírtam az állást)nemhosszabbítottak szerződést:( Azóta úgy hallottam megis szűnt ez a gyár,tehát még ha akarnék sem tudnék hová visszamenni!Jövőre pedig már ovis lesz a fiam,addigra jólenne valamit találni! És te?
2011. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Irodai munkát végeztem szállítmányozási területen.

Első terhességem 5. hónapjától itthon vagyok, most 2,5 éves a lányom és 2 hónapon belül megszületik a testvére, akivel minimum 2 de inkább 3 évet szeretnék itthon tölteni.


Közben még az első babánk tervezésekor beiratkoztam főiskolára. Szerzek egy plusz végzettséget és egyben az agyamat is karban tartom. Számítok rá,hoyg visza tudok majd menni, de akkor sem esek kétségbe ha nem -hiszen teszek érte most is nap mint nap hogy ha oda nem tudok, akkor találjak máshol munkát.

2011. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Telefonos ügyintéző voltam. Vissza mehetek majd, csak nem nagyon szeretnék. Még van 2,5 évem, lehet, addig még megjön a kistesó is. :)
2011. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Személyi asszisztens voltam és a jelenleg hatályos törvények értelmében vissza kell, hogy vegyenek. Februárban megyek vissza, szerintem annyira nem örülnek nekem, de ez van. Kell a munka nekem is. De egyre jobban foglalkoztat egy kistesó gondolata, szóval talán nem is sokáig leszek a "terhükre". :)
2011. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szia

köztisztviselő vagyok. 2007 novemberben született meg a lányom, de előtte 2 hónappal már nem dolgoztam.

Aztán 2010 februárban a fiam is megszületett. Februárban megyek vissza, kötelesek visszavenni.

Egyelőre úgy is tűnik, várnak is vissza, januárban már továbbképzésre küldenek.

2011. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én egy benzinkúton voltam pénztáros (a pénz miatt)!Semmiképp nem mennék vissza oda...

2009 decemberében szültem, 2012 májusra vagyok kiírvaa tesókával!

Közben egyetemre járok!De már 2006- óta van főiskolai diplomám!(csak többetkerestem a kúton) Szóval eza második paírom lesz!Ígytalán lesz esélyem végre a végzettségemnek megfelelő helyen elhelyezkednem majd!De szeretnék én is a kicsivel is 3 évetitthon lenni!

2011. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Üzletvezető helyettes voltam egy drogériában. Visszavárnak. Ha nem is helyettesként, de eladóként biztosan visszavesznek gyes mellett.
2011. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy főv. önkormányzati szolg. cégnél voltam behajtó, fizetési meghagyásokkal, incassóval és végrehajtással foglalkoztam.

Vissza fognak venni, de elképzelhető, hogy nem ebbe a munkakörbe, pedig nagyon szerettem ezt csinálni.

2011. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mérnök középvezető voltam, visszavártak, most is abban a munkakörben dolgozom.
2011. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kútkezelőként dolgoztam és vissza várnak már gyes alatt is, csak ugye 12 órás munka és éjjel-nappali, úgy hogy a tudunk számomra megfelelő megoldást találni a munkaidőmre akkor vissza megyek ha nem akkor nem!!!
2011. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!