Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után ti is kevesebb...

Szülés után ti is kevesebb időt foglalkoztatok a párotokkal, Ti sem kívántátok már annyira a szexet? Mit lehet tenni, hogy olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
mennyi ideje szültél? állítólag kell jópár hónap (1-1,5 is sokszor) amig a hormonok úgy helyre állnak, hogy kedve legyen az anyukának a szexre és élvezze is. Szerintem sokkal több gyengédség, intimitás, és játékosság kell hozzá, és több humor, megértés. konkrét praktikát nem tudok... felesleges lenne műpéniszt, csiklóizgatót, szadomazo jelmezt ajánlgatni. ha valami jólesne, akkor oszd meg a pároddal, hátha valóra váltja a férjed :)
2010. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

1-1,5 év

bocsi, előző vagyok

2010. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

ha valami jólesne, akkor oszd meg a pároddal, hátha valóra váltja a férjed :)



Nem biztos, hogy jó lenne, ha ők ketten találkoznának :-P

2010. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapig így voltam vele, de utána visszaállt minden a régi kerékvágásba.
2010. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi csak veszekedtünk az első hónapban, aztán jobb lett. Leültünk megbeszéltük, hogy új ez a helyzet és meg kell szoknunk,hogy már 3an vagyunk.

Mondjuk a szexet azt kívántam csak ugye nem lehetett 6hétig.

2010. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban örültünk, ha aludhattunk, nemhogy szexelni... :-) Aztán 4-5 hónap után megint minden jó lett, persze nem egyszerre, fokozatosan újra felfedeztük a dolgokat (egymást).
2010. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gondom nem volt, gyakorlatilag egy hét sem maradt szex nélkül sem a terhességem alatt, sem szülés után. Egy pici gyerek sok energiát elvesz, ez tény. A hormonok is még dolgoznak, emberfüggő, hogy ki hogy éli meg. Adj magadnak még időt, magától rendeződni fog!
2010. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés óta nem megy.Sokmindent kipróbáltam, tabit is szedek... Az 5 év alatt odajutottunk, hogy undorodom tőle, csak a bajnak van. Az alvós időmet veszi el és még csak jól sem esik.Mármint a szex.
2010. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!