Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik dolgoznak! Hogy...

Anyukák, akik dolgoznak! Hogy birjátok a napi strapát, munkahely, gyerekeket hozni-vinni? Mellette még a háztartás?

Figyelt kérdés
Én júniusban mentem vissza dolgozni,azóta csinálom ezt,a nagyobbik ovis,kisebbik bölcsis,reggel viszem őket,aztán irány dolgozni,du. megyek értük,nagy nehezen hazaérünk-pedig nem lakunk messze.Sokszor úgy érzem,nem birom ezt sokáig,mert hétvégenként meg megérem utolérni magamat,akkor takaritok,mosok,vasalok,főzők...Igazából pihenni nem is tudok.Ti hogy csináljátok,akik hasonló cipőben jártok?Nincs néha elegetek?
2011. dec. 4. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

:) Dettó ugyanez.


De addig örülj, amíg van hova dolgozni menned!!! S ez nem vicc. Tőlünk 4 kisgyerekes anyukából 3-at elküld a cég gazdasági megszorítás ürügyén. (a negyedik egyedülálló és védi a törvény) Na hogy mi mit adunk enni és miből fogjuk ruházni a gyereket, és mi lesz, ha elveszik fejünk felől a lakást az a kutyát nem érdekli...de lesz szabadidőnk....


Ebből a szempontból is gondold végig.

2011. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
12 órában melozom, ugyanugy bölcsis a kicsi,ovis a nagy. Néha kész rémálom.de ez van.Sokszor elegem van, és fáradt vagyok. Mikor a legfáradtabb vagyok,akkor a legnyügösebbb/hisztisebb a gyermek stb. Müvészet a napokat megoldani,de havonta 1-1 hétvégét elmennek a nagyszülőkhöz és akkor van időm magamra,és behozni az itthoni teendőket.
2011. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!