Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 11. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak a címet olvastam el, úgyhogy nem tudok teljes értékű hozzászólást írni, de jó alapgondolatnak tartom. Az persze más kérdés, hogy kivitelezhetetlen és fene nagy hőbörgést váltana ki. Pedig egy 14 év alatti gyereknek semmi keresnivalója az utcán késő este.


*B.a

2011. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó elgondolás, csak egyértelműen kivitelezhetetlen. Szarnának rá, főleg a sötét bőrűek, ahol a 6 éves is simán kolbászol az utcán este, éjjel.
2011. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Abszolúte pártolnám az ötletet!
2011. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak ebbe az is beletartozik, hogy tizenhat évesen nem mehet el valaki moziba, ha a film este nyolc után ér véget. Színházba se mehetnek a gyerekek, csak szülői felügyelettel, és mi van, ha némely különóra és foglalkozás - például táncóra - tovább tart, mint nyolc óra. Akkor a tizenhét éves fiatalok nem mehetnek haza egyedül? És mi van akkor, ha késik a vonat, és nyolc után ér be az állomásra, mert ilyen is van sokszor. (Középiskolás kollégisták esete.)
2011. dec. 11. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te milyen cikket olvastál? Mert ebben arról van szó, hogy 14 éven aluliakat, ergo KISKORÚAKAT. 14 év alatt, pedig nem kell este 8 óráig tartó táncórára járni, buliba meg pláne nem.


Amúgy nekem is az a véleményem, hogy az elgondolás jó, de kivitelezhetetlen.

2011. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: A cikk szerint 14 év alatti személyekről van szó.


*B.a

2011. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se rossz, de én az este 8-at korainak tartom, főleg nyáron, amikor 9-kor sötétedik. 9 vagy 10 reálisabb lenne.
2011. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amikor én voltam hetedikes, akkor pár osztálytársam olyan táncórára járt (a haladóra), ami hattól tartott negyed kilencig.

Abban viszont egyetértek, hogy 14 éven aluliaknak semmi keresnivalója a bulikban. De ezzel megszűnne a tinidiszkó is, amit az iskola rendez - bár lehet, hogy nem is lenne baj. Én meg azt ütném agyon, aki tizennyolc éven aluliaknak kiad a boltban cigit meg italt. Mert van ilyen, nem is egy.

2011. dec. 12. 06:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek alapból is így kéne működnie egy családban. Tuti, hogy nem voltam tinidiszkóban 12-13 évesen, de ha mégis volt valamilyen iskolai bál, onnan hazahoztak a szüleim, vagy barátnőm szülei.
2011. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek!!! Annyi degenerált barom van, már elnézést az utcán, még a végén elrabolják, megtámadják ezeket a védtelen gyerekeket.

Másrészről, egy 14 éves és az alatti gyerek még gyerek, szülő mellett a helye!!

2011. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!