Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fogadta el a MÁK a magánor...

Nem fogadta el a MÁK a magánorvos által kiállított igazolást a terhesgondozásról! Más is járt így? (anyasági igénylésnél)

Figyelt kérdés
Mondván, hogy nem állami intézet pecsétje van rajta...
2011. dec. 13. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Röhej. Nincs előírva, hogy állai intézet pecsétjével ellátott igazolás kell.

Akkor nyújtsd be a terhes kiskönyvedet.

". A kérelmező hozzájárulása esetén a terhesgondozási könyv alapján készült kivonat is elfogadható. "

2011. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Abban is csak az ő pecsétje van :)

Mindenesetre ma még bemegyek hozzá, már szóltam neki, hogy ez a helyzet...csak olyan ideges vagyok emiatt is.

2011. dec. 13. 16:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kórház adott igazolást amikor szülés után a zárójelentést kaptam. Te akkor nem kaptál? Én is magánrendelésre jártam végig.
2011. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is a kh adta az igazolást,úgy,h egyszer sem voltam kórházi terhesgondozáson...Kiskönyv alapján állították ki,záróval együtt kaptam..
2011. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyat kaptam a kórházból, hogy Igazolás "...szülés céljából történő ellátásról". Azon van kórházi pecsét, de ez nem a terhesgondozáson való részvételről szól...
2011. dec. 13. 16:25
 6/15 anonim ***** válasza:
én is a magándokimtól kaptam, viszont szülés után a kórházban pecsételte le
2011. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Én a helyedben a kórházban kérnék akkor egyet mert biztosan elfelejtették. Annak kéne rajta lenni amit írtál is, hogy "Igazolás terhesgondozáson való részvételről" vagy valami hasonló.

2011. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a háziorvoshoz kellett bevinnem a terhesgondozási kiskönyvet mikor meg volt a 4 pecsét benne.Ott kaptam igazolást arról,hogy voltam terhesgondozáson.Csak azt az igazolást fogadták el,mert az is egy külön formanyomtatvány.

Amúgy meg kérdezd meg a védőnőt,mert nekem is ő mondta,neki tudni kell ezekről.

2011. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Anno én is a kórházban kaptam róla egy külön igazolást, még mondták is, hogy úgy vigyázzak rá, mint a szemem fényére :)

Mondjuk most eszembe jutott, hogy az egyik ismerősöm is végig magánorvoshoz járt, de négy alkalommal elment oda is, ahova körzetileg tartozik, hogy meglegyen a négy pecsét. Bár én is úgy tudom, hogy egyáltalán nem feltétel, hogy ott adják a pecsétet.

Szerintem a kórházat keresd meg, ahol szültél, hogy miért nem kaptál igazolást arról, hogy részt vettél terhesgondozáson.

2011. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis kaptam egy új igazolást a magándoki pecsétjével, aláírásával + a kórház pecsétjével, ahol szültem. Remélem, így már megfelel nekik...
2011. dec. 14. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!