Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló tablettától...

Fogamzásgátló tablettától lehet menstruációs vérzésem?

Figyelt kérdés

Most kezdte el szedni fogamzásgátlót(Dienille) és megjött normálisan,elmúlt,ám még most is csúnyán barnázok illetve néha vérzek is..ez így oké?

Mintha valahol olvastam volna,hogy lehet ilyen..nem nagy mennyiségű,tehát max egy mini tampon telik meg egész nap.

L/20

Köszi a választ!


2011. dec. 14. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhhh, mielőtt csinálsz valamit nem árt tájékozódni. Tabletta mellett nincs menstruáció, viszont van megvonásos vérzés. Első 3 hónapban természetes a barnázás, pecsételő vérzés. Legalább úgy szeded, ahogy kell? :D
2011. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,naponta egy egész levéllel betolok:D Azért nem hülyültem meg:)

Természetesen tájékozódtam előtte, de azért szeretek biztosra menni:) Ezért volt írtam ki a kérdést,nem tájékozatlanságból:)

De köszönöm a választ:)

2011. dec. 14. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én most kezdtem el szedni fogamzásgátlót, de én is 4 napja vérzek tőle...valószínű nekem nem jó ez , mert ameddig egy másikat szedtem nem véreztem soha....(váltottam mert az sokkal drágább volt)

.....szóval ha nem múlik a vérezgetés lehet Neked is mást kell keresni :SSS

Remélem Neked a következő ciklussal helyre állnak a dolgok.....

2011. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem abba marad:)
2011. dec. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!