Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett menstruációs görcsök?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedek. Eddig az 1. levelet beszedtem, és most a 7gyógyszermentes napon vagyok. A 4. gyógyszermentes nap alatt jött meg, és iszonyat görcseim vannak.

Anno, amikor megjött elkezdtem az 1. levél 1. szemét szedni, és azalatt nem voltak görcseim.

Most gyógyszermentes napon vagyok így van.

Normális ez?


2011. aug. 27. 14:40
 1/1 napietus ***** válasza:
100%
nem, enm az, én is Lindynette-t szedtem, épphogy enyhítette a görcseimet. menj vissza az orvoshoz, és mondd el neki, mit tapasztaltál. fog tudni megoldást, valószínűleg másik fajta gyógyszert fog felírni.
2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!