Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedésétől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedésétől elmúlt a menstruációs fájdalmatok illetve csökkent a vérzésetek?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban óvszerrel védekezünk a barátommal, de gondolkozunk hogy át kellene térni a tablettára. Egyrészt kényelmesebb, másrész hallottam hogy enyhíti a fájdalmakat. Ez tényleg így van? Menstruáció alatt annyira begörcsöl a hasam és a derekam, hogy van olyan amikor nem tudok kiegyenesedni sem, ilyenkor beveszek fájdalom csillapítót, de annak a hatása is kb 2 órán keresztül tart, utána újra szenvedek. Orvosom már rám szólt hogy ne szedjek ennyi gyógyszert, de ez nem állapot. Ha valaki volt már hasonló helyzetben megosztaná velem hogy neki segített e a tabletta, illetve kevesebb volt a vérzése. Nekem 6 napig tart és rengeteg sajnos, és első 4 napon szenvedek a fájdalmakkal/görcsökkel.
2011. nov. 21. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen mindkettőre. Nagyon jó volt. :)
2011. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van akinek jó rá, van akinek nem.nekem a vérzés csökkent, de a fájdalom maradt.
2011. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a vérzésem lényegesen csökkent, a fájdalom részben megmaradt, de gyógyszer nélkül is elviselhetővé vált, és leginkább csak az 1-2. napon éreztem.
2011. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdtem volna tabit szedni, gyakran legszívesebben derékszögben mászkáltam volna, annyira görcsöltem, és az első 2 napon óránként kellett tampont/betétet cserélni, különben átáztam. A tabi a fájdalmat és a vérzést is csillapította, már alig fájdogál az 1. napon a hasam, és az eddigi 6-7 napról 5 napra csökkent a menzesz ideje.
2011. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.Bár én alapból nem görcsöltem annyira.Aztán mióta abbahagytam a tabit,még 5x erősebben görcsölök,mint mielőtt elkezdtem szedni.


Konzultálj egy nőgyógyásszal.Kérj rákszűrést,hüvelyultrahangot és irass fel tablettát.

2011. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vérzés kevesebb lett, és 7 nap helyett csak 4 napig tartott. De nekem az eszméletlen görcsök megmaradtak. :S Mikor írattam én is abban bíztam, hogy majd megszünteti a fájdalmat, mert a nőgyógyászom is mondta, meg többektől hallottam.
2011. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen.
2011. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pénteken voltam nőgyógyásznál. Ő elküldött vérvételre, oda majd holnap reggel kell mennem. Kérdezgettem őt is, de csak annyit mondott hogy majd kiderül, egyénenként változó hogy elmúlik vagy sem.
2011. nov. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!