Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek kiszamolni?

Segitenetek kiszamolni?

Figyelt kérdés
szoval eddig mindig szepen 29-31 napra jott meg,de az utolso ket menszim 40 napra jott meg! hozza tennem hogy az elmult 2 honap nagyon esemenydus volt a szamomra rengeteg stressz eppen ezert amikor az elso honapban 40 napra jott meg,nem is tulajdonitottam neki nagy jelentoseget,mert a streszre gondoltam,de amikor a masodik honapban is 40 napra jott meg,akkor mar kezdtett egy kicsit idegesiteni,es el mendtem dokihoz aki fel irt DUPHASZTONT,hogy rendezze a ciklusomat,de volna itt meg valami,amikor rendesen meg jott a menszim 29-31 napra mindig volt az a bizonyos tojasfeherje folyasom,de most mar csak minden nap suru feher kremes testapolos folyasom van,de nincs szaga szoval szerintem nem fertozes!!most meg nem tudom hogy mikor is kellene megjojjon,szamitsam 29-31 napra a cilkus hosszat,vagy vegyem mar megint 40 napra,hiaba szedva DUPHASZTONT! Szoval marcius 13-an jott meg, es aprilis 21-en!! de ebben a honapban most hogy szamitsam ki?
2011. máj. 15. 16:23
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A duphaston csak csinál neked egy vérzést, de nem szünteti meg a probléma okát.

Szerintem vmi hormonproblémád támadt. Menj el endokrinológushoz, és rendbeteszi a ciklusodat. 40 napnál már peteérés sem nagyon valószínű, tehát hiába számolgatnál. :-(

2011. máj. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyan azt javaslom, mint az előttem szóló. És igen, sajnos 40 napos ciklusnál én úgy tudom, hogy nincs peteérés sem. menj el dokihoz, és ne hagyd magad, kérj vizsgálatokat.

remélem mihamarabb rendeződik ez a probléma nálad, és aztán jöhet a baba:))

2011. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 40-45 naposak a ciklusaim és nincs is peteérésem. 34 naposnál volt, gyógyszerrel. Szerintem ha ennyire felborult a ciklusod, felesleges számolgatni, nem tudni, mikor jön meg. Menj vissza a dokihoz.
2011. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!