Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki akinek szintén...

Van valaki akinek szintén gyorsan zsírosodik a haj szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Szörnyű a gyors alatt azt értem hogy reggel megmosom estére zsíros. Zsíros hajra való sampont használok, meg semmi balzsamot, de ez katasztrófa így, minden nap hajat mosni két gyerek mellett, örülök ha van pár percem a zuhanyra, nem még hajat szárítgatni. van valakinek valami jó trükkje?
2011. dec. 18. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN!! jó trükköm nincs sajna bocsi hogy erre a részére nem válaszolok a kérdésednek. de nekem is így van, terhesen olyan száraz volt a hajam hogy ihaj most meg naponta moshatnám....megoldást nem tudok sajna.(((
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 2 naponta mosom, de sokszor már másnap zsíros...mondjuk nekem előtte is ilyen volt, elég zsíros amúgy is a bőröm.

Milyen hosszú a hajad?Esetleg azt nem tudod megcsinálni, hogy reggel 5 perc alatt megmosod, aztán törölközőt ráteszel, hagyod hagy száradjon, aztán csak egy picit rá kell szárítani.Én sokszor csinálom így, fél órát hagyom állni, aztán már csak 1-2 percet kell szárítanom, pedig váll alá érő hajam van.

Amúgy én kitaláltam magamnak egy olyan frizurát, amivel egyáltalán nem gáz, ha zsírosabb a hajam:)

Ha rövid lenne, tuti naponta mosnám, de akkor olyan frizurát vágatnék, amit nem kell beszárítgatni.

2011. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na épp ez az ahhoz ne elég hosszú hogy összekössem, de ahhoz meg ne elég rövid hogy ne kelljen beszárítani, rövidebb nekem nagyon tetszik de nem állna jól, mert jó kerek most még a fejem, van rajtam jó pár kiló plusz. 2 napig én is megpróbálom kihúzni, de úgy zavar olyan ápolatlannak érzem magam tőle.. pedig terhesen olyan szép volt a hajam
2011. dec. 18. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok...az rossz, ha nem tudod összefogni és mindig szárítgatni kell...Én úgy szoktam megcsinálni, hogy előröl a fejem tetejére csatolom a hajam,így a vége,ami még nem annyira zsíros eltakarja fejtetőmet.

valahogy úgy,ahogy az első képkockán:

[link]

hát remélem tudtam segíteni...

2011. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!