Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy hamarabb...

Normális, hogy hamarabb zsírosodik a hajam és hullik? A szoptatás miatt van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt általában alig hullik a haj, az sem ami normálisan kihullana. A szülés utáni hónapokban azt veszted el, tehát a szülés utáni hormonváltozás kapcsán. Bár azt nem írtad, hogy mikor szültél:)))
2009. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első fél évben normális a hajhullás,ha utána is marad,akkor lehet vitaminhiány,amihez teljes vérképet kell csináltatni. a zsírosodás is a hormonoktól van
2009. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 hete szültem.
2009. febr. 18. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás teljesen normális ilyenkor. A zsírosodás ellen van egy jó trükköm. Ritkábban moss hajat. De most komolyan!!! (Úgyis nagyrészt csak otthon vagy még a babával, gondolom, tehát nem mész naponta emberek közé.) Tényleg hatásos, nekem nagyon jól működött. Majd meglátod, hogy ha nem mosod annyira gyakran, akkor nem is zsírosodik annyira hamar.
2009. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom.
2009. febr. 18. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
már 5 hónapos a babám, nekem már 3 hónapja hullik a hajam. megemlitettem a nőgyógyászomnak, és ő vérvétel nélkül vastablettát irt fel, most azt szedem minden másnap. szoptatás mellett.
2009. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!