Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek hogy hozzátok...

Belemennétek hogy hozzátok költözzön az anyós, azzal az indokkal hogy majd segít, de egy fillért nem adna a rezsibe? Szemét vagyok ha nekem ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

Anyósom szociális segélyből él,és felmerült hogy hozzánk költözne,és majd vigyáz a gyerekre,segít a lakásban. A pénzéből meg fizetné az adóságait,ezért nem adna semmit.

Őszintén nekem nem nagyon tetszik ez a helyzet! A gyerek már 1,5éves,és eddig is egyedül voltam vele. Nem tudom hogy a fenébe tudnánk + még egy embert eltartani,1fizetésből,és gyedből. Van lakáshitelünk,és télen sokkal több a rezsi. Az az érzésem hogy nem a segítség,hanem a "tél",miatt jönne az anyósom!


2011. okt. 10. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim válasza:
30%
Igen, mert egy család vagyunk.
2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
57%
Nem orulnek neki, de elvegre is csaladtag, a parom anyja.
2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos h nem mennék bele rámehet a házasságotok is beszéld meg a pároddal ezt.Ő mit szól hozzá?
2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is a tél miatt menne. Nekem amúgy se kéne ilyen formában senki. Egyszer fogadtunk be egy unokatesót, de akkor fogadtam meg, hogy soha többé senkit!

A saját apukámat is nagyon szeretem és tisztelem, de nem élnék vele együtt, és ezzel a tesóim is így vannak. Nem egészséges, ha van rá mód, elkerülném ezt a helyzetet, mert én csak a feszültségforrást látom benne, ha egy család vagyunk, ha nem.

2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
80%
Én meg gonosz vagyok, felnőtt ember oldja meg az életét (ha beteg és ápolásra szorul akkor persze más a helyzet). Pláne egy anyós... Abból semmi jó nem származna, és esetlegesen még a férjeddel is több lehetne a konfliktus. Én 100% hogy nem engedném oda. Lehet lepontozni, nekem ez a véleményem.
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
73%
Ha még otthon lennék a gyerekkel, akkor én sem szívesen. Ha elmennék dolgozni, akkor jöhetne, de neki is szépen be lenne osztva a napja. Gyerekvigyázás, házimunka. Mindezt persze a szállásért és ellátásért tenné és nem extra pénzért. Nehogy rajtatok spóroljon.
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
85%
Tuti nem mennék bele. Tudom hogy egy család meg minden, de rámehet a párkapcsolatotok.
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
78%

Ha normális a viszony,akkor valószinű igen.


De mi úgy is utáljuk egymást,hogy 2 havonta 3 órára találkozunk,az is sok,összeköltözés után kb 3 nap se kellene hogy kikészitsük egymást...

2011. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
88%
Nem,semmi esetre sem,inkább megpróbálnék valahogy másként segíteni.Akár a házasságotok is rámehet.A gyerek körüli és a lakás körüli "segítségéből" napi konfliktusok lehetnek.2 gyerekes anyuka
2011. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan nem!Nehogy már ti tartsátok el!
2011. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!