Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen az összes átfordítható...

Ilyen az összes átfordítható tolókarú babakocsi?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy Pierre Cardin babakocsit, kicsit régebbi kiadásút és egyszerűen alig lehet tolni, ha azt akarom, hogy szembe legyen velem a baba. Lehet vele valamit kezdeni vagy szokjam meg?
2011. dec. 19. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A kereke jó esetben akkor is gurul, ha előre néz, és akkor is ha hátrafelé néz a baba. A miénk akárhogy is van az ülés, szépen gurul. A kerekeit nem befolyásolja az ülés állása.

Nincs valami más gond vele?

Mennyire régi? Nincs valami beakadva, elrozsdásodva?

2011. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4-5éves a babakocsi kb. Nem rozsdás, viszont irdatlan koszosan hoztuk el. Lehet ez a baja. Most már meg van tisztítva szépen, de nem próbáltam még ki.
2011. dec. 19. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
4-5 éves az még nem olyan régi, szerinte a kosz lehetett az oka. Próbáld ki és ha még így sem jó akkor hívj fel egy szervízt, h mennyiért csinálnák meg.
2011. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az atfordithatosaggal sokszor az a baj, hogy a kerekek az eredeti toloirany szerint vannak kalibralva. Tehat elol vannak kisebb, mozgekonyabb, bolygosithato kerekek, hatul nagyobbak, magszivabbak, ezek fixen allnak.

Ha egy ilyen babakocsinal megforditod a tolokart, akkor hatra kerulnek azok a kerekek, amik a konnyu iranyitasert es konnyu elinditasert felelosek, hatra pedig azok, amik a masszivitast adjak, viszont iranyitas szempontjabol nem megfeleloek. Ilyen esetben valoban joval nehezebb tolni forditva.

En pont emiatt nem hajtottam soha az atfordithato tolokaru babakocsikra. A dragabbak kozul sem mind jo ilyen szempontbol.

2011. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is régebbi típusú PC babakocsink volt és ugyanez volt vele a gondom. kb. 5 éves lehet a miénk is
2011. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó:

Azt nem tudod, hogy milyen típusú?

2011. dec. 23. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem PC, hanem más típus, de a mi babakocsinkat is csak úgy kényelmes tolni, ha felém néz a baba. Ha előre néz, egyszerűen képtelenség tolni.

Ez egy hatalmas újszülött kocsi.

Így amikor már nagyobb volt a babám, 10 hó körül, lecseréltem egy kisebb bolygós kocsira, amiben előre nézhetett, és kényelmes volt tolni.

Máshova kerül a súlypont ezeknél az állítható tolókarú kocsiknál, azért kényelmetlen szerintem.

2011. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!