Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem akartam a gyereket, de a volt barátnő még mindíg írogat róla rendszeresen?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm azt mondta gyógyszert szed, miután szakítottunk mégis kiderült, hogy terhes. A gyerek biztosan tőlem van, de én mondtam neki, hogy nem kell, ennek ellenére mégis megtartotta, pedig nem tartott ott a kapcsolatunk, neki tök rendszertetlen a háttere sok szempontból, én pedig mást terveztem, mással. Én mondom neki állandóan, hogy hagyjon már békén, de ő folyton küldözgeti az ultrahangokat, meg az egyéb infókat, hogy milyen vizsgálatokat csinál és hogyan nő a gyerek. Engem ez nem érdekel, én sosem akartam azt a gyereket. Ez felér már a zaklatással? mit lehet ellene tenni?
2011. dec. 20. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
100%

Van egy xr hírem, hogy ez most még "aranyos", hogy csak ezt csinálja. Aztán amikor megszületik a kicsi, akkor kösd fel a bugyrod, mert jogi útra terelődik-függetlenül az anyától- gyerektartás miatt, sajna drágám azt nem úszod meg.


Plusz ha a csajnak rendezetlen az élete, akkor sajnálom a kicsit, mert mint eszköz nem jött be. Néha nem lenne hátrány, ha ránéznél majd, mi is van a picivel.


Jelentheted, hogy zaklat, a Gyerekedről tudat, mert amíg nem azt mutatod be, hogy nézd milyen szépek leszünk hármasban, addig csak informál a gyereked állapotáról, amihez mint szülő jogod van, amíg jogilag nem mondasz le a gyerekről, jah és te leszel a gci, amiért elhagytad a terhes asszonyt....

2011. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszületik,fizetheted a gyerektartást.
2011. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
94%

gumit kellett volna huzni...


mit tehetsz? beletörödsz hogy fizethetsz gyerektartást amint megszületik


barátkozz meg a gondolattal,ha akarod ha nem,apa leszel

2011. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok.

Biztos a halál. Honnan tudod, hogy mással nem kavart.

Nem szeretted az tuti, hogy pillanatok alatt szakítottatok és többet rá sem nyitottad az ajtót. Vagy érezte, hogy lelépsz és direkt csinálta.

Sajna ha a tied legalább anyagilag vállalnod kell a babát, mert ő nem tehet a gyártók szemétségéről.

Elég érzelem szegény lehetsz, hogy nem hat meg, hogy egy lény növekedik valahol ami esetleg a te génjeidet is hordozza. Vsz. felnőtt korában megköszöni amit teszel érte. Esetleg ha döglődsz egy kórházi ágyon rád sem nyitja az ajtót. Nem a nővel kell újra együtt élned, hanem a gyerekedről gondoskodni szertni ha megszületik és növekedik.

2011. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
A te gyereked, gyerektartást így is, meg úgy is fizetned kell! És ha már így áll a dolog, miért nem foglalkozol vele? Nem muszáj a csajjal lenned, de egy baba hatalmas boldogság!
2011. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Lanfear én úgy tudom, hogy a gyerek érdekeit védi a törvény és nem mondhatok le róla, hacsak nincsen másik apajelölt, aki a nevére veszi a gyereket. Jelentsem fel? nem tudom, neki nincs ahhoz *joga* elméletileg, hogy "tájékoztasson" a gyerekről. megintcsak "a gyerek érdekei" miatt. És ha majd fizetem is a gyerektartást, muszáj nekem a gyerek minden lépéséről tudni, ha akarok, ha nem? Tartsa meg, most mit csináljak, de ha azt nem vette figyelembe amit én akarok, akkor legalább hagyjon békén...
2011. dec. 20. 21:42
 7/80 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, én nem akarok neked arról papolni, hogy mekkora egy kcsg vagy mert nem érdekel a saját gyereked és nem akarsz róla tudni. Előttem jó páran leírták (leírtak téged) már, pedig nekem is van gyerekem :)


Egy biztos: Gyerektartás lesz, ha érdekel, ha nem.

Fizesd ki minden hónapban és akkor legalább ezzel nem tud majd 'zaklatni' - ahogy te fogalmaztál - az exed.


Remélem, hogy azaz eset fordult elő nálatok, amit az egyik válaszoló írt: megérezte, hogy elakarod hagyni és ezzel akart magához láncolni.

Ebben az esetben viszont, nem hiszem, hogy a kérdező egy szemét állat ..


Az biztos, hogy az a gyermek, aki ott növekszik az exed hasában, semmiről nem tehet. Ő nem kérte, hogy megcsináljátok, mint ahogy egyik gyermek sem kéri, aki megfogan. Vannak szerencsésebb gyerekek - akiket terveznek -, és vannak azok, akik 'becsúsznak' és vagy megmaradnak, vagy jön a sikoly.

2011. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem ismered el az apaságot törvényesen, akkor nem vagy köteles gyerektartást sem fizetni!! Azaz, ha oda kerül a sor ne írd alá az apasági nyilatkozatot és ennyi. Az pedig, hogy küld a gyerekről ezt azt, ne foglalkozz vele, töröld ki, ne reagálj rá.
2011. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Na de akkor meg a nyakamon a gyámügy. Az anyakönyvi kivonatba három éves koráig be kell, hogy kerüljön az apa neve. Ha nem írok alá nyilatkozatot, akkor végzést küldenek, és köteleznek, hogy menjek el apasági tesztre. Ezt hogy tudnám kikerülni?
2011. dec. 20. 22:18
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

Annyi neked védekezni mint a nönek. Ha nem akarsz gyereket köttesd el magad! Ha tudod termékeny vagy gondoskodj jobban. Te is ott voltál kb ugyanannyi élvezet volt neked, vagy több mint akkori párodnak. Lehetett volna ez olyan eset is, mikor épp nem véd a bogyó,ilyen is van, ritka de elöfordul, és ö sem akar gyereket. elvetetni meg a férfiakat küldeném, azt hiszitek hogy egy nap és minden megvan vele oldva, esetleg nektek férfiaknak.

Gáz ha tényleg ugy van ahogy irod, de mit elöttem irták, nem a gyerek tehet rola. Aztán nem lennék benne biztos, ha elöször képet látsz rola, és a kiköpött hasonmásod lesz, hogy nem kerül belöled elö az apai ösztön. Es a gyereket nézhetnéd késöbb, mert minden gyereknek joga van egy édesapához! Es gondolom már tanultál az esetböl.

2011. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!