Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatós anyukák! Hogy...

Szoptatós anyukák! Hogy oldjátok meg/oldottátok meg a babával a strandra járást?

Figyelt kérdés
Tavaly nem mertem elmenni, mert akkor voltam pici terhes.Most már a lányom miatt szeretnénk elmenni, de félek, hogy a picinek nem lenne jó.Meg az úszás utáni szoptatás is aggaszt egy picit.Tapasztalatokat, tanácsokat várok!
2009. máj. 19. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Árnyékba kell vele ülni. Van aki visz ki járókát.

A szoptatás nem okoz gondot. Mi aggaszt?

2009. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogyja úszol nem lesz tejed? Ez butaság. Nyugodtan lehet tornázni, úszni, bármit mozogni, csak ne vidd túlzásba, nem fáradj el teljesen, ne legyen izomlázad. Akkor a tejjel sem lesz semmi baj.

A picinek pedig nincs jobb mint a frisslevegőn. persze árnyékban.

2009. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha az úszás után alaposan lezuhanyzol, akkor nem kell aggódnod. Fontos, hogy árnyékba üljetek és ott is be legyen kenve a baba fényvédővel. Én egy bővebb pólót vittem magammal, szoptatáskor ezt vettem magamra, így nem is látszott, hogy szoptatok.
2009. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem egészen értem, hogy mi aggaszt.


A babának nagyon jó lesz, ha arra figyelsz, hogy 11 és 15 között szigorúan árnyékban legyetek, előtte-utána sem a tűző napon. Kend rendesen naptejjel (30 vagy 50 faktorossal), szoptasd minél többet. Ha ez utóbbi aggaszt, lehet kapni félsátrat, kukucskáló tekintetek nélkül meg tudod szoptatni.

2009. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és úszás után tusolj le, tiszta vízzel mosd meg a cicid, mert hát azért a medence vizébe mindenféle ember belemegy, nem túl tiszta, szóval azért ne úgy vegye a szájába a pici.

A többivel nem lesz gond, ne aggódj. Tavaly mi is voltunk, pedig még picike volt a fiam. Jól be kell kenni naptejjel, árnyék kell, lehet kapni ilyen félsátrat is, ha nincs árnyékos hely. Ha vízbe viszed, vigyél neki úszópelust, azt majd mindig vedd le róla, ha kihozod. Babakocsit vagy hordozót is vihetsz, ha aludni fog, tudjon hol. Legalább is az enyém a földön (pokrócon) nem aludt el, csak a babakocsiban. Meg nem tudom mekkora a babád, de az enyém tavaly nyáron volt 8 hónapos, és akkor már nagyon jó volt neki a bébi úszógumi, aminek az alján ilyen pelenkaszerűen gumiszalag van, hogy ne csússzon ki belőle, nagyon szeretett abban lenni és pancsolni. Persze ha még nem tud ülni, akkor ez nem annyira jó, akkor csak kézben lehet bevinni kicsit meglocsiztatni.

2009. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kisfiam még csak 2 hónapos.Nem szeretnék semmit "összeszedni" a strandon, majd átadni neki.Olyan pici, 2/2 és fél óránként szopik.Nem akarom én bevinni pancsiztatni.Megígértem a lányomnak, hogy idén már megyünk fürdeni.Persze a picúrt nem hagyhatjuk otthon.Szeretnék felkészülni, s a válaszokból sok jó dolgot leszűrtem!
2009. máj. 19. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly az én fiam is 2 hónapos volt amikor strandra mentünk.Mondjuk nem egész napra,hanem 3 után és vittünk félsátrat és ott szoptattam és ő ott is aludt.

Olyan helyen voltunk,ahol nagy volt a füves,fás terület és nem sokan voltak a közelünkben,mert én attól paráztam,hogy ha elkezd sírni az ne zavarja a pihenni vágyókat.

Ő is elég gyakran szopott.Én minden fürdés után megmostam a mellem szappannal és nem lett így semmi baja.

Ha tudtok akkor olyan strandra menjetek ahol félre tudtok vonulni és te sem fogsz idegeskedni.Kellemes kikapcsolódást!

2009. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!