Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki főiskolára, egyetemre jár pici gyerek mellett? Milyen a napirendje? Hogyan hozza össze a dolgokat?

Figyelt kérdés
Most indul a 2012 szeptemberi képzésekre a felvételi, kislányom 14 hónapos lesz addigra! Levelező képzésre szeretnék járni, 35 km kell utaznom kb a suliig ha jelentkezem és felvesznek. Kíváncsi lennék más anyukák tapasztalataira. Sokat számítana a döntésemben! Apuka valószínűleg addigra már külföldön fog dolgozni. Kb havonta fog hazajárni, segítségem van aki vigyáz a picire!
2011. dec. 21. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én e-learning szakra járok két gyerek mellett. igaz most halasztok mert a kisebb csak 3 hónapos, de ez a fajta képzés lehetővé teszi hogy ne kelljen bejárni suliba, csak nagyon ritkán. nekünk ez kb félévente 5 alkalom. A tananyag online kerül hozzád online gyakorló tesztekkel, és a tanárokkal is így lehet kapcsolatot tartani. Mikor jelentkeztem még nem tudtam hogy így indul a szak sima levelező volt meghirdetve. Igazából csak vizsgákra kell bejárni és ennyi. Persze ez nem a legalaposabb tanítási módszer, de kisgyerek mellett tökéletes. Az igazsághoz hozzátartozik hogy én olyan szakmát tanulok amiben már dolgoztam így nekem könnyebb.
2011. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én posztgraduális képzésre jártam az akkor egyéves gyerekem mellett, péntek du. és szombaton kellett bemenni. Nagyon szerettem, irtó jól esett, hogy használom az agyam.

A tanulás sem volt gond, amíg aludt délután (elég jó alvó volt), 2-4 órám volt naponta, de segítségem is volt azért persze, aki vigyázott rá olyankor is, ha vizsgára készültem.

A levelezőn mennyit kell bejárni?

2011. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elvileg 3 hetente 2 napot + vizsgázni

szerencsére az én kislányom is jó alvó és a családtagok is tudnak rá vigyázni ha kell

2011. dec. 22. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:

(A 2. vagyok újra)

Szerintem bátran vágj bele, ha támogat a család is, nem lesz semmi gond, ne aggódj! És ami még nagyon fontos szerintem: a gyereked is akkor érzi jól magát, ha te jól érzed magad, szóval ha úgy érzed, szívesen tanulnál, tedd azt!

Nekem életem legjobb döntése volt, hogy ilyenkor tanultam, mert annyira eminens voltam, hogy a gyes leteltével már az új szakmámban tudtam elhelyezkedni. Egyébként nem tudom, hogy a régi munkahelyem mellett valaha belevágtam volna-e valami újba.

2011. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!