Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó éjszakát tápszer vagy...

Jó éjszakát tápszer vagy váltsunk kettes tápszerre? Most lesz 6 hós de pár hete este nem akar jóllakni!

Figyelt kérdés

Szerencsére a kislányom alszik éjszaka születése óta csak mostanában este nem akar jóllakni és éjszaka nyugtalanabbul is alszik!Lehet már nem elég neki az egyes tápszer?

Nappal is kezdem ezt észrevenni!

Tapasztalatok,vélemények?


2011. dec. 22. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a dobozára írt táj.-t elolvastam, nem tűnik olyan sokkal többnek a 2. Mikor váltottunk, nem is volt mennyiségi változás. Persze válthatsz, mert lassan úgyis ideje, de szerintem lassan valami laktatóbb kell neki vacsira, ha valóban amiatt kel. Fogzás miatt nem kelhet?
2011. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam nagyon rossz alvó volt, sőt rossz evő is. Lefekvés előtt váltottunk Jó éjszakát tápszerre, és érdekes módon mindet megitta mindig, és egész jókat aludt. Valami rostanyag van plussz még benne.
2011. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, az 1-2-es tápszer közötti különbségre gondoltam, a jóéjt tápszert nem ismerem.
2011. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma már kiírtam egy kérdést,hogy érdemes-e Jó éjszakát tápszert venni.Többen írtak mindenki azt,hogy semmit nem ér.Látom 2. válaszoló nektek használ.Egy próbát akkor mégis megér legfeljebb ha nem jó többet nem veszek hát nem?:)

2011. dec. 22. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk a sinlac/tejpép-fürdés-tej (szopizott akkor még) jött be, tehát 2x vacsizott.
2011. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!