Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá a tápszerre?

Hogy vegyem rá a tápszerre?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam, 10 hónapos, ugyan még szopizik, de a védőnő szerint szüksége lenne még a tápszerre,mert az anyatej kevés, és napi fél liter tej alapút meg kell innia.

Segítsetek, már tápszert is váltottunk, Bebáról a Milumilra mert hogy ez édesebb. Segítsetek kérlek.


2011. nov. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Védőnőt küldd el továbbképzésre. :o(((


Kisfiad szopik, teljesen megértem, hogy esze ágában nincs tápszert elfogadni, ha eddig nem kellett. És nincs is rá szükség...


Hiszen lassan kapja már a tejtermékeket (sajt, túró, stb.), az is mind "tejalapú".


Én nem értem, honnan jön ez a napi fél liter "tejalapú". Nézz meg egy felnőttet (akiknek a szükséglete elvileg jóval nagyobb!), hányan isznak meg napi fél liter tejet? Hát...


Nem is beszélve a tejfehérje allergiásokról, ők meg egyenesen semennyit nem fogyasztanak, de ettől még nem betegek...

2011. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposan már ehet sajtot (pl. főzibe keverve, vagy csak "rágcsálni"), túrót (pl. túrós csusza, gyümölcsös túró), joghurtot, babapudingot, tejpépet. Nem feltétlen innia kell fél liter tejalapú dolgot, hanem eheti is. :)


10 hónaposoknak már van vaníliás meg banános ízű tápi is, talán próbáld ki azokat is. Néha 11 hónaposomnak én is ízesítettet adok, ha a simát nem issza meg. :)

2011. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ekkor barmot, mint védőnő

NEM KELL TÁPSZER!!!!!!

2,5 éve szoptatok, sohza nem mértem, mmennyi a tejalapú

10 hónaposan napi 4x ciczett, éjjel 1x

2011. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2011. nov. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!