Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nincs más választás, mi...

Ha nincs más választás, mi viseli meg kevésbé az anyát, az abortusz vagy az örökbeadás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 12:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Az abortusz. Szerintem.
2011. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
21%

ez egyértelmű: az örökbeadás, olyan házaspárnak, ahol szeretettel várják.

Jót tesz valakikkel, akik szeretnének gyereket, de nem lehet. És élni hagyja azt a kis embert, aki élni jelentkezett.

Csupa jót tesz. A jó cselekedeteknek- a következményei is jók. A rossz cselekedeteknek a következményei is rosszak. Ez törvény.

2011. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok a hive de sztem az abortsu, hamarabb tul vagy rajta, az örökbeadásnaál meg 9 honapig hordod, megszereted, aztán meg oda kell adnod és egész életedben azt fogod gondolni hogy miért tettem, jo helyen van e, és 10 év mulva össze roppansz idegileg hogy mekkora már a lányom és nem nevelhetem. az abortusznak nem vagyok hive, de 10 perc alatt kész, és utána meg kell probálni helyre jönni lelkileg. az örökbeadás viszont jo is lehet ha nem visel meg hogy oda add valakinek, akkor szép tett, mert sok párnak nem lehet gyereke éls biztos hogy akihez kerül, a világon mindennél jobban fogja suzeretni.

miért nem tudod megtartani a babát? egy barátnömék épp most akarnak örökbe fogadni nyilt fogadással.

2011. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak olyan tudna válaszolni, aki mindkettőt átélte.

Azért örökbe adni sem lehet könnyű, merthát 9 hónapon át egyszerre dobban a szívetek, érzed őt, látod esetleg, ahogy kinyomja a lábával a hasfalat, megszülöd és mikor megfoghatnád, megpuszilhatnád oda kell adni.

Módosítom: erre a kérdésre nincs egyértelmű válasz! Mert mindenkinél más lenne!

2011. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%

Az örökbeadás, mert így életet, jó életet ad a gyerekének, bár kétségtelen, hogy "egyszerűbb" túlesni egy abortuszon. Ajánlom figyelmedbe Viki00 21187 illetve 21209-es hozzászólását ehhez a nyílt fórumhoz:

[link]

2011. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
30%

Már bocsánat, de ki a francot érdekel az anya lelkivilága ebben az esetben?? Az a gyerek ott a méhében él és érez! Joga van élni, joga van szerető szülőkhöz!!

Amúgy pedig nem tudom, hogy lehet együtt élni azzal, hogy gyilkossá válik valaki... Akkor inkább azt tudjam, hogy a kisbabám szerető szülőkhöz került, még akkor is, ha szenvedek, hogy oda kell adnom, de esélyt adok neki.

2011. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
A legkevesbe ami megvisel,az a fogamzasgatlo gyogyszer,a gumival szeretkezes. de hordd ki szuldd meg,es kivanom hogy elj egy eleten at abban a tudatban hogy valahol nagoyn jo gyerekednek es te eldobtad magadtol....csak SOHA ne kered meg,ne legyel ra kivancsi soha.... hogy erezne mar a zigota?? ezert lehet elvetetni 12 hetes koraig!!! ez olyan mintha nem mosnad le magadrol a spermat,mert szegenyke erzem valamit.... es lefolyik a lefolyon.... de megszulni megszulod,es utana van nek ipontosan erzeke,h az anyja eldobta..... az jobban faj neki,neked......
2011. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%
ez csak egy megnyugtatas sajat magadnak,hogy DE neki most jo helye van! nincs! mindenkinek az anyjanal van a legjobb helye! ha meg nem,nem kell megszulni! gyilkos? ugyanmar....te meg szivtelen vagy...hogy tudnad azt akis eletet odaadni valaki idegennek,amikor a hasadon szuszog a edeske?! akkor mar ne add oda senkinek es kuzdj erte! mert a te husod es vered!
2011. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%
es az ilyenek szulnek gyereket.....mas meg meddo,meg konyorog inden honapban hogy ne jojjon meg neki..ezek meg szulnek mint a kutyak,es ajandekozasnak tekintik,mert hogy az milyen jo tett,mert szegenynek nincs gyereke......hat tenyleg micsoda nagy tett..szobrott kene rolatok emelni,akik o orokbe adjak a gyerekuket! Orok hala... :@
2011. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Hát én nem lennék képes örökbeadni a gyerekemet, akit 9 hónapig hordtam, együtt léteztem vele és megszültem. Hogy aztán azt mondjam egy párnak, tessék a tietek. :(

Az abortuszt sem tudom elképzelni amagam részéről.

2 esetben van létjogosultsága szerintem, ha nagyon súlyos genetikai rendellenességgel születne a baba, vagy ha az anyát megerőszakolták. :(

2011. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!