Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy 14 éves lány teherbe...

Ha egy 14 éves lány teherbe esik, akkor mi számára a jobb döntés: az abortusz, vagy a megtartás és örökbeadás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Lehet lepontozni, de a védekezés lett volna a legbölcsebb (vagy esetleg várni a szexuális élettel és nem ostoba mód belevágni a közepébe tudatlanul).Most nem kellene azon agyalnia, hogy megöljön-e egy aprócska életet, aki nem tehet semmiről vagy sem.Gratulálok!!!Egyeseknek ennyit jelent egy élet????
2009. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Előbb világosittasa fel magát az illető!!!Ne dugjon,ha még védekezni sem tud!!!!

Idióta!!!14évesen mit akar szexelni???TANULJON MÉG!!!

2009. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

1 védekezés

2 ha megbeszéled a zsüleiddel, mert eltitkolni úgysem tudod majd, vállald a kvöetkezményeket

3 megtartod a babát, de akkor jobb ha rádszakad a bank

sajna még dolgozni sem dolgozhatsz, nem várhatod el, hogy a szüleid neveljék fel.

2009. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
utolsó író vagyok megint, inkább add örökbe, és akkor nem él nyomorban sem, meg legalább nem kell gyilkosnak lenned
2009. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

A védekezésbe is csúszhat hiba.

Az én anyukám 15 volt, mikor gyógyszeres védekezés mellett teherbe esett velem.

Megtartott, felnevelt. A világ legjobb anyukája.

Azt kell neki mérlegelni, hogy ha kihordja a kis életet, után aképes lesz-e róla lemondani?

2009. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
hát az abortusz. de ahhoz is kell szülő... szal nemsok megoldás van...
2009. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

:\ fiatalkorban a legveszélyesebb az abortusz.

Megszülöd akkor 1 éved pocsékba megy. (ha utána örökbe adod)

ezt a sulira értem.

2009. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az első pár kommentelőnek írnám, akik nagyon "kedvesek" voltak, hogy kiszakadt a gumi, szóval nem tehetek erről. És még nem biztos hogy terhes vagyok, csak érdekelt at emberek véleménye.
2009. máj. 25. 20:54
 9/22 anonim válasza:
40%
Abortusz semmiképpen! Örökbeadás. Később lelkileg jobb érzés lesz neki, hogy egy családot boldoggá tett vele, mint az, hogy megölt egy kisembert.
2009. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Hát én azt javasolom neked, hogy mindenképp beszélj a szüleiddel, de csak akkor, ha már biztos vagy a terhességben. Az esetleges menstruáció utáni 1-2 nap tesztelj 10-es érzékenységű teszttel reggeli első vizeletből. Amennyiben babát vársz, mondd el anyukádnak vagy apukádnak, és döntsetek közösen. Tudom nagyon nehéz döntés ez, ezért is van mindenképp szükség a szülőkre, nameg törvény szerint is ők döntenek erről. Egyelőre te is nyugodj meg, lehet, hogy semmi baj sincs. Az első pár kommentelőnek üzenném, hogy nem szokás reagálni, ha valaki segítséget kér tőlünk. Még ti is kerülhettek bajba, ha nem is hasonló helyzetbe és azt hiszem ti sem örülnétek a hasonló reakcióknak.
2009. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!