Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lebeszéljem őket hogy így...

Lebeszéljem őket hogy így nevezzék el a gyereküket ahogy?

Figyelt kérdés

Vagy ez év legvégén vagy köv év legelején születik ismerősöm lánya(már ugye tudni lehet hogy lány lesz).A srác vezetékneve Gazella és állítólag már gyerekkorában eldöntötte hogy a lánya Gazella Gizella lesz.Én a csajt ismerem aki azzal a feltétellel ment bele hogy a 3.neve Bella legyen,mert abban a vámpíros filmben így hívják a csajt.Most miaz hogy Gazella Gizella Bella??!

elvileg én csak egy "mezei"ismerős vagyok de lehet hogy ezt nem hagyhatom.Lehet hogy a híradóban is benne lesz ha ő lesz az első baba.lépjek?



2011. dec. 23. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen gyerek.

Hát finoman lehet, hogy mondanám, hogy szerintem nem hangzik túl jól, na de ettől még az ő gyerekük, ha nekik ez így tetszik, az ő dolguk.

Nehogy megsértődjenek rád, hogy nem osztod a véleményüket.

Ha benne lesz a híradóban a gyerek, akkor majd rajta fog röhögni fél Magyarország. Mármint a szülein, mert ő nem tehet róla.

2011. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ellen nincs orvosság! Nagyon buta ember az aki a gyerekével akar a hülyesége miatt kitolni!
2011. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem hiszem el.

Szerintem nem tudsz rájuk hatni. Szegény gyerek :(

2011. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
kamu
2011. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
nagyon unatkozol?
2011. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"az ő gyerekük, ha nekik ez így tetszik, az ő dolguk."


Nem a tulajdonuk nem a plüssmacijuk,ennyi észnek már kellene lenniük, bár van egy közmondás.

2011. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem április 1. van hanem, karácsony :D:D:D:D
2011. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Jaj, de vicces kedvedben vagy:)

Magyaroszágon nincs ilyen vezetéknév.

[link]

2011. dec. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kamu, ha nem, engem az akasztott ki az egészben legjobban, hogy valaki a "Tvájlájt" után ad nevet a gyerekének. -.-"
2011. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!