Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a gyereküke...

Miért nem szeretik a gyereküket az anyukák?

Figyelt kérdés

A nyaralás alatt tűnt fel, hogy tök normálisnak tűnő anyukák a gyerekükkel csak idegesen, türelmetlenül és kiabálva tudnak beszélni.

Nem egyszeri alkalmakról van szó.


2011. júl. 2. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Én is láttam ilyet. Az egyik ismerősöm ismerte az anyukát, és elmesélte, hogy egyike azoknak az anyukáknak, akik babával fogták meg("véletlen terhesség") a gazdag pasijukat, és a baba most már csak nyűg nekik :( Szomorú nagyon, hogy van ilyen.
2011. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Annyira szeretem, amikor valaki ilyen idióta következtetéseket von le.

Belelátsz a mindennapjaikba, látod minden percüket? Tisztában vagy pl a családi és pénzügyi helyzetükkel? Millió oka van annak, hogy egy anya -vagy apa, vagy akárki- türelmetlen és kiabál.

Ettől még szeretik a gyereküket.

Annak idején én magam hallottam egy anyukát mosolyogva gügyögni egy max 2 éves forma kisgyerekhez. Közelről kiderült, hogy a gügyögés az ritka mocskos szavak és szidalmak halmaza... Hát tudod mit, inkább ordítson...

2011. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Neked van gyereked?
2011. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Valamelyik ismert színészünk nyilatkozott egyszer a rádióban:

A nyaralójában volt és hallotta, hogy a szomszédban a nő artikulálatlan hangon, válogatott káromkodásokkal szidja a gyerekét. Teljesen kiborul, hogy egy ember hogy képes ilyenre egy kisgyerekkel szemben, az biztosan nem képes olyat tenni, hogy így kiboruljon tőle egy felnőtt.

Aztán neki is lett gyereke és bizony van olyan, hogy ordít vele és kiborul

Vannak olyan szerencsés szülők a földön, akiknek a gyereke kisangyal. De a többségé nem és amíg nem tudunk mindent a másikról, amíg mi nem voltunk olyan helyzetben, nem tudhatjuk, hogy mi hogyan reagálnánk...

2011. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is butaság egy-egy ilyen kiragadott alkalomból azt leszűrni, hogy nem szeretik a gyereket.
2011. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne ítéljétek meg őket, nem igaz, hogy nem szeretik. Lehet ott valami egyéb háttér is.

Tapasztalatból beszélek. Nekem mikor meghalt a nagymamám, annyira megviselt, hogy senkivel nem tudtam szépen beszélni, még a gyerekemmel sem. Tudom, uralkodni kellett volna magamon, most is bánt, hogy akkor ezt csináltam, de akkor ez volt.

2011. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem 2 gyerekem van.

És ismétlem, hogy nem egyszeri alkalmakról beszélek.

Egy hétig minden nap együtt voltunk a strandon.


Tudom, hogy időnként elszakad a cérna, de hogy állandóan éreztetni kelljen a gyerekkel, hogy ő teher???


Csak egy példa:

"miért kell mindig állandóan veled foglalkozni?" (kakilni kellett a kb. 4 évesnek)

2011. júl. 2. 15:05
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

az egyik barátnőm is ilyen.

nem is szívesen megyek már át hozzájuk, nekem rossz látni, mit művel.


talán hiányzik valami az életükből, szomorúak valami miatt, így minden olyan dolog idegesíti őket, ami nem róluk szól, amikor nem ők vannak a középpontban, nem őket kényeztetik, hanem nekik kell "kiszolgálni" másokat, akár a saját gyereküket, attól máris felmegy bennük a pumpa.

2011. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha 1 héten keresztül minden nap együtt voltatok a strandon, akkor miért nem őket kérdezted meg?

Ettől még szeretheti a gyerekeit, max nincs elég türelme hozzájuk, valami egyéb gondja van, millió oka lehet ennek. Nem kell ebből következtetéseket levonni.

2011. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igazat adok utolsónak.
2011. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!