Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vehetek be fogfajasra az...

Mit vehetek be fogfajasra az elsö trimeszterben, ami nem karos?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Max Panadolt. Vagy homeos bogyókat, nagyon hatásosak fogfájásnál.
2009. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rubofent.De ha megkérdezed a gyógyszertárban biztos segtenek.Csak mondd hogy terhes vagy.
2009. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fejgörcsöm volt anno és a Panadolt ajánlotta a gyógyszerész!
2009. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Panadolt kaptam rá, de a legjobb, hogyha elmész megcsináltatni a fogaidat. Én 13 hetesen kezdtem el és most 25 hetesen is járok még a fogorvoshoz. Még 2 fogam van hátra. Ja, és rohamosan romlanak terhesség alatt a fogak, azért is érdemes hamarabb elkezdeni, mert akkor még kisebb a baj.
2009. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már betömött fog fájt, de voltam orvosnál és minden rendben, valószinüleg huzatot kapott az arcom. Köszi a segítséget.
2009. máj. 20. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nyeles aszpirint...
2009. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy basszus! Nagyon hasznos volt a válaszod! De a százalékodon látszik hogy nagy valószínűséggel mindig ilyen hasznos válaszokat adsz...
2009. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!