Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben hányszor...

Első trimeszterben hányszor voltatok nődokinál és hanyadik héten?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer,a hatodik héten.Aztán csak a 12.héten.
2011. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer ill. háromszor! Először 5 hetesen. Azért mentem ilyen korán, mert gyanús volt,hogy fertőzésem van,és inkább megnéztük. Utána 7 hetesen, amikor már volt szívhang. Legközelebb 12 hetesen (bár ez már lehet,hogy 2. trimeszter:))
2011. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso gyerekkel ketszer, 6 es 12 hetesen.


Masodik gyerekkel egyszer, vagy egyszer se, ha ugy nezzuk, mert 13 hetesen kellett mennem eloszor. :)

2011. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én 6 hetesen voltam, és utána a 12. héten rendelt vissza a doki, de kisebb barnázgatások miatt voltam 8. és a 10. hétben is. De ezek a problémáim miatt voltak. Ha olyankor mész amikor már az uh-n van szívhang és mindent meg tudnak nézni, akkor nem rendelnek vissza csak a 12. héten. Abban a pár hétben pedig nekem el kellett intéznem a vérvétel vizelet vizsgálatot, ekg-t, fogászatot és a védőnőt.
2011. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3x.

5 hetesen, 8 hetesen és 12 hetsen.

Második terhesség, az elsővel is így mentem.


Az 5 hetes alkalom szinte felesleges, csak azért mentem,hogy egerősítse amit a teszt mutatott.

2011. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 3

5 hetesen,9 hetesen,12 hetesen. 3 terhesség mind a háromnál így kellett mennem.

2011. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokszor. Először 5 hetesen. Utána mivel a rendelőben nincs Uh elküldött 6 hetesen sztkba. Közben 7 hetesen véreztem egy kicsit, akkor ismét doki.8 hetesen újabb Uh (szívhang miatt).9 hettesen vissza az eredménnyel dokihoz. Hétfőn megyek a 12 hetes Uh-ra.

Úgyhogy szinte minden héten :) De normál esetben ha nincs gond természetesen nem kell ennyit menni.

2011. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért érdekelt, mert most vagyok 8 hetes, 6 hetesen állapították meg a terhességet, kérdeztem a dokit, hogy mikor menjek vissza? azt mondta kb 4 hét múlva, szóval 10 hetesen. Én feleslegesnek tartanám, szerintem elég lenne a 12. héten, nem? Minden rendben van velem, problémamentes vagyok.
2011. nov. 5. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk külön van az UH és a doki, de gondolom első sorban az UH érdekel.

Voltam egyszer a 7. héten, akkor még nem volt egyértelmű, 2 hét múlvára hívtak vissza. Legközelebb pénteken megyek a 12. héten.

2011. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!