Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pharmatex biztonságos? Vélemén...

Pharmatex biztonságos? Vélemények? (nem szedhetek tablettát az óvszer pedig hát nem a legjobb megoldás)

Figyelt kérdés

mi a jobb a tabletta vagy a krém?


megszakítás nélkül is lehet használni?


18L


2011. dec. 28. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
az óvszer biztonságosabb...
2011. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a nőgyógyászom szerint pharmatexet csak akkor szabad használni, ha éppen szoptat az ember és így kisebb az esély az újabb terhességre, amúgy erősen felejtős, nagyon rossz a pearl indexe. Nyilván jobb, mint az abszolút nem védekezésnek, de ha még nem akarsz babát, akkor keress más megoldást.
2011. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a termékeket akkor ajánlják, ha már tervben van a baba és ha éppen becsúszik sem gond.Az óvszert ajánlanám akkor inkább.eüs
2011. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A pharmatexrol en nem igazan hallottam olyan velemenyt, ami meggyozne arrol, hogy hasznaljam, ha nem szeretnek gyereket. Nagyon-nagyon sok pharmatex melletti teherbeesesrol olvasni neten is, de en kerdeztem a dokimat es O is mondta, hogy rengeteg abortuszra jelentkezo a pharmatexet nevezi meg hasznalt vedekezesi modkent. (Persze ez vagy igaz, vagy nem, mermint lehet, hogy csak sokan erre hivatkoztak, kozben meg nem is ezt hasznaltak.)

Ha valoban nincs mas modszer, akkor inkabb beszelj az orvosoddal a spiralrol. A pharmatextol megbizhatobb.


Egyebkent en sem szedhetek tablettat (a majam nem birja), viszont nuvarint huvelygyurut hasznalhattam. Hormonalis, viszont joval gyengebb, mint a tabletta, ezzel eveken at semmi baja nem volt a szervezetemnek es teherbe sem estem mellette.

2011. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyetlen egyszer próbáltuk ki a kúpot, most múlt 9 hónapos a kislányunk. Én azt mondom, inkább óvszer.
2011. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
pár napja olvastam itt,hogy emelett lett kismama.
2011. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


én az ösztrogénre vagyok érzékeny.próbáltam a Nuvaringet is de olyan rosszul voltam tőle,hogy a mentőt kellett kihívni a suliba...


az óvszer pedig lelankasztja a párom,egyszerűen nem megy :S

2011. dec. 28. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatexről én is csak rosszat hallottam, viszont én patentex oval hüvelykúpot használok a fiam születése óta, immár 2 éve, újabb baba nélkül. Gyógyszertárban ajánlották.
2011. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A Pharmatex nagyjából olyan, mint a megszakításos védekezés. Vagy bejön, vagy nem. Amikor beszéltünk a dokimmal a fogamzásgátlásról (szülés után), megemlítette ezt is, de én mondtam neki, hogy nem szeretnénk Pharmatex babát, mire csak mosolygott, rengeteg kismamája esett így teherbe.

Menj el egy dokihoz, ő bővebb felvilágosítást tud adni ilyen esetben. Lehet, hogy csináltat hormonvizsgálatot, és tud olyan bogyit adni, ami megfelel.

2011. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno óvszer mellé ajánlotta a doki, hogy ha esetleg elszakad, még második mentsvárnak ott a pharmatex...

Beszéld meg a pasiddal, hogy inkább bírja ki az óvszert. Sok pasi mondja, hogy nem megy neki gumival, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor érdekes módon, nem lesz bajuk vele.

2011. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!