Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skioren krém. MEddig elég 1...

Skioren krém. MEddig elég 1 doboz krém? Elég húzós az ára azhoz, hogy getente vegyem. Ma váltottam ki és naponta 2x kell kenni.. De már így is hiányzik egy jó darab a tubusból, ahol csak levegő volt. Használt valakinek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom skinorenre gondoltál. Nekem 1 hónapig tart ki 1 tubus, de én csak este kell bekenjem magam(nyaknál és vállnál és a hát felső részén). Nekem még nem használt vagy csak nagyon keveset, már lassan 3 hónapja használom. A doki szerint állandóan kell használjam(és nem fog egyhamar elmúlni, ha nem használom akkor talán soha)mert a szervezetem termel vlmit...most nem tom mit...de nekem minden 2.hónapban kiírja a receptet és két tubussal szokott kiírni, és tiszta ingyen veszem ki...Te is írasd ki a bördokiddal, ha nem is ingyen de vlmivel olcsóbban kéne megkapjad.

Amúgy nem biztos, hogy ugyanaz a bajunk:))

Lehet, hogy neked hamarabb fog használni a krém...

2009. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha csak arcra használod, akkor elég kell legyen úgy egy hónapig. Amúgy nekem se használt semmit kb. Amúgy nekem még recepttel is volt vagy 4000huf, jó két éve... :S Remélem te jobban jársz vele!
2009. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!