Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mivel tartjátok...

Anyukák mivel tartjátok "életben" magatokat? Vitamin, immunerősítő.

Figyelt kérdés
Én annyira le vagyok gyengülve, most is beteg vagyok. Mit szedjek? Régen évekig sem voltam beteg, most meg...
2011. dec. 29. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
én az elevitnél maradtam
2011. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a sportra és a gyümölcsökre esküszöm, de vitaminok közül a Rossmann saját vitaminja, az Altapharma multivitamin vált be, olcsóbb is, mint a többi.
2011. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gravida, homeopatiás immunrendszer erősítő. Amióta terhes lettem és szültem azóta nem voltam szerencsére beteg, 2 éve.
2011. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pangamin,Multivitamin,C-vitamin,Vas tabletta,Folsav,Coaxil,Frontin. Csak ennyi. Ebből 5 orvosi tanácsra.

Két kisgyerekes anyuka.

2011. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kb. 1,5 éves koráig bírtam, most az utóbbi fél évben már 3-szor is beteg voltam/vagyok.
2011. dec. 29. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Csakis foreveres készítmények, nálunk nagyon beváltak.
2011. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedem, és szerintem pozitív hatással van rám, meg persze a sok gyümölcs, zöldség! Sok séta!
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1000mg-os c-vitamin,magneB6(éjjelente görcsöl a lábam)


Jobbulást:)!

2011. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elevit, C vitamin, és máris szedem az Oscillococcinumot, ha érzem hogy kezd elérni valami.Mindjárt újra szülök, úgyhogy parázok.
2011. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elevit, vas, homeós tejszaporító bogyó. És persze kávé, de azt már csak fusiban iszom, mert a férjem szerint attól fáj a pici hasa (szerintem nem). De persze teljesíteni kell, a párom nem sokat tud segíteni, állandóan dolgozik, a család meg 4 tagúvá bővült 2 hete, szóval alig állok a lábamon. Jó volna pihenni, de nem megy, azt a csöppnyi tejemet védenem kell, lássak el 2 gyereket reggelente, még jó, ha délre lesz időm enni (akkor honnan legyen tejem:S), hamarabb felkelni nem bírok, mert a picilányom 3 óránként eszik éjjel, és van, hogy 1 órát is fenn vagyok vele etetésenként. Tiszta 22-es csapdája.

Ja, de a férjem elhalmoz elismerő szavakkal, ajándékokkal, amivel ittnemlétét kompenzálja, az is sokat segít, még ha nem is fizikailag, hanem szellemileg:)

2011. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!