Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a tesztekkel?...

Hogy is van ez a tesztekkel? Bőveebben lent

Figyelt kérdés

2 napja csináltam halvány pozitív Lilly tesztet.Gondoltam a halvány is pozitív és megismételtem ma, hátha ma már erős pozitív lesz.De nem, ugyancsak halványal jelent meg a második csík. aztán csináltam még egy tesztet ma egy másik típusú teszttel (ez is 25ös érzékenységű, a gyógyszertárban csak 25ös van, abból többféle), szintén halvány csík lett.28 naposak a ciklusaim,soha nem szokott késni, ma meg a 34. napon vagyok.Szerintetek mi lehet?Ez pozitív akkor vagy sem?

2 hét múlva megyek dokihoz, ő akkor már biztosabbat tud mondani...


2011. dec. 29. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív, gratulálok! Alacsony még a HCG szinted, emiatt halvány! A két hét ideális, akkor már 6 hetes körül járhatsz, és jó eséllyel szívhang is lesz már!
2011. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pozitív csak még nagyon korai a terhesség, ezért alacsony a HCG a szervezetedben. Gratula.
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!