Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet uh-ra menni 4hét+5naposa...

Lehet uh-ra menni 4hét+5naposan pozitív tesztekkel? Mit láthatnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
tök felesleges, semmit nem lát. visszahív 2-3 hét múlva. Akkor menj ilyen korán, ha valami baj van.
2010. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsuzsi087 válasza:
Lehet menni, de valószínűleg még csak petezsákot fog látni. Érdemes várni egy hetet az uh-val. Gratula!
2010. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsuzsi087 válasza:
Előző vagyok. Lemaradt: 6 hétnél már van szívhang, és a doki úgyis azt akarja látni.
2010. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhesség tényét erősítik meg,látnak egy petezsákot,és azt,hogy a méhben van-e!Ez fontos,mert kizárhatják a méhen kívüli terhességet!Én is 4 hetes voltam(28 naposak a ciklusaim,és mindjárt másnap megcsináltam a tesztet,ahogy késett).A dokim nem volt kiakadva,hogy mentem,sőt,legalább megbeszéltünk mindent,és alaposan megvizsgált.2 gyerekes anyuka
2010. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!