Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki leírja hogy ez meg...

Ha valaki leírja hogy ez meg ez nem terhességi tünet vagy "szerintem nem vagy terhes" azon miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés
általában mindenki a torkának esik hogy milyen bunkó. pedig a folyamatos áltatás rosszabb. ettől függetlenül az ember persze drukkol a kérdezőnek.
2009. máj. 21. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor az ember nagyon érzékeny, és nem azt hallja, amit szeretne, akkor nagyon kiborul... Inkább mi ne sértődjünk meg rajtuk, be kell tudni annak az állapotnak, hgoy nagyon szeretné, hogy a tesztje pozitív legyen, de ha az ellenkezőjét hallja, akkor nagyon elkeseredik...
2009. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek felteszik a kerdeseket es nincsenek felkeszulve a negativ valaszokra. Pedig egyertelmu, hogy ha kerdezel valamit akkor negativ es pozitiv hozzaszollast is kapsz. Aki erre nincs felkeszulve az jobb ha nem is kerdez mert bizony erhetik kellemetlen pillanatok. Engem szemelyesen nem zavar ha eppen nem ertenek velem egyett tudom, hogy ha valamit megkerdezek tobb ezer ember elott akkor biztosan lesz valaki aki nem igy gondolja. :) En is a babara vagyok tabaoraban tartozom es kaptam sok biztato meg kevesbe biztato valaszokat. De hat ez van, ha egyszer nem mindenkinel jelentett pl a kermes folyas babat akkor ezt el kell fogadni. Fuggetlenul attol, hogy mit irnak a vegeredmeny nem fog valtozni csak a remeny hal meg kesobb. :(
2009. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!