Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hetes terhes vagyok és...

7hetes terhes vagyok és nagyon benáthásodtam a torkom is kezd fájni mit tegyek hogy ne ártsak a babának, de hamar meggyógyuljak? Hívjam fel a dokimat vagy ne zaklassam ilyenekkel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Tantum verde, gargalizaló vagy van cukorkában is.

Én pont így jártam 5 hetesen. Pihenj kamilla tea, fekete retek lereszelve mézzel keverve és figyelj, ha lenne lázad hívj orvost, ha nincs lázad akkor nem kell orvos.


Én kihívtam az orvost, értelme nem volt, csak nagyon bepánikoltam, mondjuk nekem enyhe lázam is volt.

2011. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. dec. 31. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
én is kamilla teáztam, mézet ittam, lázcsillapítóból panadol tablettát vehetsz be. sok narancs, mandarin, citrom és pihenés
2011. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Tantum verde nagyon jó, nekem is azt javasolták! Igyál kamilla, csipkebogyó teát, pihenj sokat, jól öltözz fel, és vigyázz a lázra! Ha lázas lennél azonnal doki, a láz veszélyes a terhesség alatt!
2011. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nődokim egyben homeopata szakorvos is. Én ugyanezzel kínlódtam a 6-7. hét környékén, Oscillococcinumot javasolt. Emellé én szedtem a foreveres Echinacea-t és propolisz tablettát, mindkettőt nyugodtan lehet, teljesen természetes és semmi mellékhatása, ugyanakkor két napon belül rendbe rak. Jobbulást!
2011. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a náthám jobb most a torkom kezd szarakodni de legalább már tudom mit lehet rá szedni,remélem a baba ebből semmit nem érzékel...
2012. jan. 1. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!