Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhesen 1 hete...

25 hetes terhesen 1 hete irdatlan hasmenésem van, semmi nem marad meg bennem, pedig már a főtt krumpli-háztatási keksz-tea triót fogyasztom csak. Mit tegyek, hogy meggyógyuljak? Mit tegyek, hogy a babának a legjobb legyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos látott? Ahhoz amit ő mond nem hiszem, hogy sokat tudunk tenni.
2009. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez valami vírus lesz.

Miért nem mész el orvoshoz??

Mink nem látunk beléd.Ha nekem 2-3 nap nem múlt volna el,és már mentem volna.

De ez a te dolgod.

Széntabletta??

Normaflore???

Smecta por??

De inkább orvos.

2009. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vírus miatt nincs 1 hétig hasmenésed. Nem szedtél antibiotikumot? Magnéziumot? A Normaflort biztos szedheted, azt próbáld ki, de így 1 hét után orvoshoz is el kellene menned.
2009. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látott körzeti orvos, de nem bízom benne.. Konkértan a terhes könyvemmel a kezében deréktól felfele megvizsált, majd amikor mondtam, hoyg Elevitet szedek, akkor megkérdezte, hogy "maga terhes?". Azt hittem viccel, de nem, sajnos nem vette észre a vizsálat során a nagy hasam. Ti bíznátok benne, most őszíntén?!
2009. okt. 8. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Házi orvos deréktól lefelé vizsgált???????????

E`rdekes.........

Kérj másik orvostól tanácsot.2.voltam.

2009. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi elolvastam....Deréktól felfelé.

Bocsi mégegyszer.

2009. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok a háziorvosommal, hogy max. arra jó, hogy kiadja a TP papírt, de ha komolyabb bajom lenne, biztos nem mennék hozzá. Egyszer már félrekezelt, azóta sem heverte ki teljesen a szervezetem, mondhatni egy életen át viselhetem az ő felületességét és hozzá nem értését. Csak közel van, azért járok még hozzá. Kérj beutalót belgyógyászatra, vagy gasztroenterológiára. Vagy kérdezd meg a végőnőd, hogy ő mit tanácsol, hová fordulj.
2009. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleviten kívül szedsz mást is? Én még a terhességem előtt szedtem, de 2 nap után elkezdett fájni tőle a hasam és hasmenésem lett. Talán térj át másik vitaminra.
2009. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!