Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van itt olyan aki...

Anyukák, van itt olyan aki terhesség után több tíz kilótól meg tudott szabadulni? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

[link]


És itt tart ő most, 45 nap után:


[link]

2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Én nem sok különbséget látok a 2 közt...

Én majd a 90 napos diétával próbálkozom, egy barátnőm 25kg-ot adott le vele. + itthon torna.

2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A centik viszont beszédesek..nyilván több 10 kilónyi felesleg nem fog eltűnni 45 nap alatt :)
2012. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

nem sok különbséget látsz? Most viccelsz ugye.... lehet szemüveg kéne?:)


Sok mozgás, kevesebb szénhidrát. Ennyi a titok:)

2012. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én este hat után nem fogok enni és csak vizet fogok inni. :) Nekem ez kettő évvel ezelőtt is bevált. :)
2012. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

25 kg adtam le 9 hónap alatt. Titok nem volt, sziplán nem ettem sokat, de mindent ettem, nem vontam meg semmit magamtól, csak kisebb adagokban+ Apa segített nekem abban, hogy heti 2x eset vigyáz a manóra én meg elmegyek kicsit edzeni meg szaunázni, semmi extra, csak a helyi kis noname fitness terembe, de nekem nagyon jól esik. Igaz ez csak 3 hete van így.

Rengeteget sétálok a gyerekkel is az utcán, mióta szültem nem ültem autóba és tömegközlekedésen sem, mindenhová gyalog mentem. Sok folyadék, 10 hónapig szoptattam.

Fürdésnél alaposan átmasszírozom magam, mindenféle olajokat és zsírégető krémeket használok, de ezeket terhesség előtt is használtam. Mindez így soknak hangzik, de a hétköznapokban fel sem tűnt, hogy foglalkozom magammal.


Most 11 hónapos a Kincsem.

2012. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Első gyerek után 15 kg-ot sikerült fogynom a káposzta leveses kúrával.
2012. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Elso gyerek utan 82 kg-rol lefogytam 62 kg-ra. Modszer: visszatertem ahhoz a taplalkozashoz, ami nekem normalis.

Sok zoldseg, gyumolcs, kenyer nem durvan, peksuti ritkan, fott etel, amit en csinalok, vacsorara csak alma, sok-sok vizet ittam. Terhesseg alatt egy lovat is felfaltam volna, ezzel hiztam 25 kilot.

Nem sportolhattam, mert volt egy beverzesem, korabban viszont sokat mozogtam, szules utan ismet elkezdtem, ez is segitett.

Egyebkent normal adagokat eszek, szoval nem kifejezetten dietazok.

Nekem ez harom honap alatt ment le, nyilvan az is segitett, hogy a pici baba miatt sok volt a stressz es az ejszakazas. Szoptatni sajnos nem tudtam egyaltalan, nem volt tejem semmi.

2012. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szerintem a masodik valaszolo nem gorgette le az oldalt a 45. napnal, igy nem latja a kulonbseget.
2012. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, igen, tényleg nem görgettem le, így már látom a különbséget, tényleg durva. :)
2012. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!