Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldre? Egy pici gyerekkel?...

Külföldre? Egy pici gyerekkel? Hogyan?

Figyelt kérdés
Itt egyre rosszabb a helyzet, nem látom a dolgok végét. Olyan gáz, hogy napról napra kell élni, és az életet már nem is lehet élvezni, mert mindig beárnyékolja a "pénz" kérdése. Lakásról nem is álmodhatunk, még jó ideig. Munka sincsen, nem vesznek fel sehova dolgozni. Egyre jobban el akarok innen menni, de nincs kint sehol ismerősünk. De akkor hogyan kezdjünk neki?
2012. jan. 2. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

www.euwork.hu


van olyan angliai hely, ahol még nyelvtudás sem kell. Ismerősömék 1,5 éve vannak kint, 2 éves volt akkor a lányuk, azóta ő már nappali foglalkoztatóba jár, ketten dolgoznak, minimálbért keresnek és nem kell nekik megnézni mire költik az utolsó pennyjüket 30-án... ehhez azonban olyan szemlélet kell, ami nagyon sok magyarban nincs meg. Röghöz kötött nép vagyunk.

2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Én már 3 éve mondom a férjemnek, hogy lépjünk le. Mert én sem bírom ezt már itt. Most megint kevesebb lett a pénz, az árak az adó meg az egekbe. Lassan tényleg ott tartunk, hogy a megélhetéshez kevés az éhenhaláshoz meg sok.

Nekünk van egy 5,5 éves és egy 2,5 hónapos picink. Nekem nem kéne kétszer mondani, csak az a baj, hogy hiába van nyelvvizsgám, nem használtam a nyelvet már ezer éve, és szinte meg se tudok szólalni, férjem szintén. Nem akarok itt maradni, utálom!

2012. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!