Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Brendon hogy kezeli a garanciá...

Brendon hogy kezeli a garanciális babakocsit?

Figyelt kérdés
Eltört ma a hauck malibu babakocsink fémváza.Délután vissza akarom vinni,tavaly január végén vetztük,még van rá garancia.Jártatok már igy?Korrekt a brendon ilyesmi helyzetben?
2012. jan. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Veled mennyire lesznek korrektek, de én olyan közepes eredményt adnék nekik ebben. Mi is visszavittük a babakocsit, mert ferde volt a háttámlája, és a kereke is rossz volt (Hauck shopper kocsi) először jó alaposan átnézik, és megvizsgálják, hogy jogos-e a panasz, és kiderítik, hogy mi okozta ezt. Szóval leginkább attól függ, hogy a garancia ilyen sérülésre is vonatkozik e. Mielőtt beküldik a szervízbe, vagy adnak másik kocsit, megpróbálják ők megoldani a gondot (persze ez a te esetedben nem lehetséges.)
2012. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy ítélem meg, hogy nálunk korrektek voltak. Érdekes de nekünk is a hauck kocsinkkal volt gond (condor), ahol csatlakozik a vázra a hordozó, ott tört el a rugó úgyhogy veszélyessé vált a babakocsi. Elég gyorsan megjavították és arra az időre kaptunk egy cserebabakocsit, kérni se kellett. Még garanciális volt természetesen. Ilyen esetben a garancia plusz egy évvel meghosszabbodik, de csak akkor ha valami más megy tönkre rajta.
2012. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

A 3.válaszoló voltam, mi így jártunk. Résen kell lenni velük és erélyesnek kell lenni. Mindenképp vigyétek vissza.

2012. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Vissza vittük.Normálisak voltak,kaptunk egy csere babakocsit,és kicserélik a fémvázat.Szerintem igy jó,állitólag a jövő héten kész is lesz.
2012. jan. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!